Кошик
590 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Пояси для схуднення - які бувають пояси і принцип їх роботи.

Пояси для схуднення - які бувають пояси і принцип їх роботи.

 

За всю историю бесконечной борьбы женщин во всем мире с лишним весом были придуманы десятки способов похудения – от разнообразных диет, количество которых уже давно перевалило за сотню, до специального белья для похудения, таблеток для похудения, разнообразных режимов физических нагрузок и, наконец, хирургических операций. Подобное разнообразие методов борьбы с лишними килограммами нисколько не удивительно – в конце концов, большинство женщин мечтает о том, чтобы навсегда расстаться с лишним весом и приобрести стройную фигуру без каких-либо усилий и затрат. Саме ця, за великим рахунком, нездійсненна мрія і призвела до створення спеціальних поясів для схуднення!Наскільки ефективний пояс для схуднення насправді?

Що таке пояс для схуднення?

На сучасному ринку представлено безліч різних поясів для схуднення, однак у залежності від принципу дії їх можна розділити на дві основні категорії: вібро-пояси і термо-пояси.

Секрет ефективності термо-поясів для схуднення – в створюваному ними ефект сауни: такі пояси виготовляються із спеціальних тканин з теплоізолюючими властивостями – наприклад, неопрену, - і, щільно облягаючи тіло, забезпечують відмінну теплоізоляцію. В результаті «ефект сауни» підвищується потовиділення – а значить, розкриваються пори, разом з потом виводяться токсини і шлаки, шкіра стає більш пружною. Термо-пояси для схуднення, фактично, допомагають позбавитися від зайвої рідини в організмі, за рахунок якої збільшується вага – за рахунок підвищеного потовиділення організм швидше втрачає рідину, а видимим результатом стає втрата зайвих кілограмів. Найкращих результатів можна досягти, поєднуючи теплоізолюючий ефект термо-пояси для схуднення з інтенсивними фізичними навантаженнями. Термопояс для схуднення з неопрену Weight loss belt

Вібро-пояс за принципом дії разюче відрізняється від термо-пояси для схуднення. В основі конструкції вібро-поясів для схуднення – один або декілька вибромассажных пристроїв. Такі пояси сприяють розщепленню жирових відкладень за рахунок інтенсивного механічного впливу вибромассажеров. В результаті дії вібро-пояси для схуднення не тільки знижується вага, але і поліпшується обмін речовин і кровообіг, а м'язи відновлюють пружність і тонус. Як правило, вібро-пояси припускають кілька режимів роботи – інтенсивність дії вибромассажных пристроїв можна налаштовувати на свій смак. Slimming Belt суперпотужний вібраційний пояс з нагріванням

Незалежно від виду пояси для схуднення та принципу його дії закріплювати пояс можна не тільки на талії, але і на будь-яких інших «проблемних» дільницях тіла – будь то сідниці, стегна, гомілки, руки, спина.