Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Чому пояси для схуднення настільки популярні сьогодні?

Чому пояси для схуднення настільки популярні сьогодні?

Чому пояси для схуднення настільки популярні сьогодні?

Чому пояси для схуднення стали настільки популярними сьогодні? Всі ми знаємо, що в багатих країнах кожен третій страждає ожирінням. Для успішної боротьби із зайвою вагою необхідно знати про двох різних видах ожиріння, а саме — первинному (аліментарного), а також і вторинному (симптоматичному). Основною причиною ожиріння є порушення енергетичного балансу організму. Якщо обмежитися тільки підрахунком отриманих або витрачених калорій, цього буде мало. Існує безліч способів для схуднення в XXI столітті, які включають в себе останні досягнення світового досвіду.

Перше правило схуднення — це сім разів відміряй! Ну а друге правило — індивідуальні причини своєї проблеми. Третім правилом схуднення — є основні принципи сучасних методів скидання ваги. Четверте правило — після нормалізації маси необхідно продовжувати наполегливо слідувати своїй програмі, долаючи всі можливі небезпеки і уникати типових помилок.

Коштів схуднення дуже багато, і для кожної людини вони особливі. Новий метод схуднення XXI століття –це пояс для схуднення. Впливаючи на проблемні зони завдяки спрямованої фізичної навантаженні, яка приводить в рух жирову тканину. Пояси ефективні і головне безпечні. Робота пояси для схуднення як правило контролюється мікрокомп'ютером, який має ряд функцій: вібромасаж, контроль, магнітне вплив і нагрівання. Як відомо, самий найдавніших вид терапії — це масаж, він допомагає зняти напругу, а ще розслабити не тільки тіло, але і душу. Вібромасажний вплив пояса аналогічно використовується при звичайному масажі постукуванню рукою або кільцем по спині або попереку, ноги та інших місць, а точніше, по біологічних точок, розташованих саме в цих місцях, але обов'язково рівномірно і ритмічно. А в ролі масажиста тут використовується безліч кульок, що знаходяться всередині масажного пояса. Як результат поліпшується кровообіг. Вплив масажних кульок викликає спалювання жирових відкладень, а ще сприяє нормалізації обміну всього організму. Вібромасаж може знімати втому, дистензионную біль, ломоту в суглобах. Він добре допомагає при стомленні м'язів попереку. І при цьому Ви насолоджуєтесь приємним розслабленням, гостра нестача якої відчувається сучасними жителями міст. Для ефективного використання пояс для схуднення може застосовуватися на шиї, попереку, ногах, стегнах або руках. Пояс для схуднення дуже корисний людям, які ведуть сидячий спосіб життя.