Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Масажер Hada Model 188 Knocking

Масажер Hada Model 188 Knocking

Масажер Hada Model 188 Knocking

Якщо ви постійно сидите, у вас немає достатньо часу, щоб мати можливість ходити в перебігу дня, пропонуємо вам багатофункціональний масажер Hada Model 188 Knocking, який зробить вам якісний масаж так званої зони «коміра», плечей, без застосування людських рук.

Масажер виконаний у формі милого коміра, максимально захоплює область плечей, грудей і верхню частину шиї. Він легко, але в теж час щільно лягає на плечі. Також цей прилад можна застосувати і на поясниці і стегнах і литках, і нижніх кінцівок. Скрізь, де у вас виникне гостра необхідність, він буде вельми до речі.

 У цього масажера Hada Model 188 Knocking є п'ять видів масажу з різними функціями і ритмами. У нього є пульт управління, завдяки яким можна управляти рівнем інтенсивності і типу масажу.

Просто покладіть масажер на шию і плечі, натисніть на кнопку «вкл» і можете спокійно лежати, відпочивати, насолоджуватися постукивающим або точковим масажем, який подарує море енергії і океан бадьорості вам і вашому тілу.

Вага його невеликий. 4.2 кг не так багато для того, щоб за невеликий період часу зняти втому і додати нові сили. Крім того, за рахунок саме таким габаритами, цей пристрій дає унікальну можливість найбільш щільно стикатися з тілом і впливати на м'язи з максимальної, яка тільки може бути, самовіддачею.

Ударний ритм Hada Model 188 Knocking здатний збільшити циркуляцію крові і розслабити напружені м'язи. Такий легкий масаж допомагає поліпшити лимфоток, зміцнити імунну систему, зняти нервове напруження і легку втому, дозволяючи вам заснути, як можна швидше.

Особливо цей масажер принесе користь, якщо покласти його на плечі. Також він буде корисний тим, хто звик сидіти або працювати цілодобово за комп'ютером. З його допомогою можна вилікувати без особливої праці й сам остеохондроз хребта.

Переваги масажера Hada Model 188 Knocking:

 • Можна застосовувати його абсолютно для різних частин тіла. До них можна віднести шию, плечі, поперек, стегна, ікри;
 • Дозволяє зменшити біль і напругу в м'язах;
 • Присутній автотаймер;
 • Здатний підвищити кровообіг;
 • Швидко зніме накопичену за день біль при остеохондрозі спини;
 • Його легкість і простота дозволяє створити максимально позитивний ефект свого організму;
 • Не складний в експлуатації.

Технічні характеристики масажера Hada Model 188 Knocking:

 • Номінальна потужність: 1300W;
 • Час для використання відносно невелика: 15 хвилин;
 • Вага теж не є великим: 4.2 кг;
 • Матеріал: PU;
 • Володіє функцією ритмічного стуку;
 • Завдяки автоматичному режиму роботи він може безпечно працювати, не завдаючи людині ніякої шкоди;
 • 8 ручних режимів масажу.

Hada Model 188 Knocking можна використовувати, як після роботи, в кінці робочого дня, прийшовши додому, так і після будь-яких фізичних навантажень. Це свого роду унікальний прилад, який за допомогою постукуючої принципу, без участі ваших рук, допомагає отримати відмінний результат, в результаті якого проходить біль у м'язах, зменшується ломота в різних частин тіла, зникає напруга. Так ваше тіло поступово розслабляється і приходить в норму. Після чого, людина може спокійно заснути, не чуючи ніякого болю ні в якому органі.

Як ми вже говорили раніше, в комплект входить також пульт управління, за допомогою якого можна регулювати рівень інтенсивності і вибирати режими масажу, а також вбудований в нього автотаймер на 8 хвилин. Більше того, коли він почне працювати, то 15 хвилин, на які він розрахований, будуть працювати у зворотному напрямку. Одним словом, на цифровому індикаторі буде видно зворотний відлік часу. До того ж масажер Hada Model має всього лише 4 кнопки, які дозволяють швидко працювати, при цьому, не заплутуючи людини, де і як їх використовувати і для чого. Отже, перша кнопка, має режим вкл/викл, друга дозволяє встановити автоматичний або, навпаки, ручний режим, третя – допомагає зменшити номер режиму, і остання – збільшити.

Масажер Hada Model 188 Knocking можна брати з собою куди завгодно. На роботу або на відпочинок, в офіс або природу. Загалом, куди б ви не поїхали, ви легко можете покласти його у валізу.

Ціна: 500 грн