Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Кружка-термос, магнітна "ЖИВА ВОДА"

Кружка-термос, магнітна "ЖИВА ВОДА"

Кружка-термос, магнітна "ЖИВА ВОДА"

 

Магнітна гуртка «ЖИВА ВОДА», - нестандартна чашка, яка має властивість насичення рідини, що знаходиться в цій чашці , а намагнічена водичка стає дуже корисною і смачною.

Дослідження вже давно ведуться за особливостями намагніченої води. Всі дослідження говорять про те, що намагнічена вода дуже позитивно і навіть лікувально впливає на людський організм. Така вода здатна активізувати клітинні мембрани це значно прискорює процес поглинання клітинами корисних речовин, так само відбувається прискорене виведення токсинів з організму людини.

Основною функцією, намагниченой води є очищення організму від різних несприятливих накопичень - шлаків, токсинів.

У боротьбі за очищення організму від шлаків і токсинів, допоможе намагнічена вода, яку можна отримати від магнітної гуртки "Жива вода".

 

Основні функції які виконує намагнічена рідина:

1. Очищення кишечника;

2. Очищення судин;

3. Очищення нирок і печінки від камені;

4. Очищення суглобів від сольових відкладів;

5. Захист від мікроб і вірусів.

Завдяки гуртку "Жива вода", Ви зможете отримати водичку, яка оздоровить Ваш організм! А процес отримання такої живої і корисною водички дуже простий - налийте рідину в кухоль "Жива вода" після того як водичка сама збагатиться магнітними властивостями,вживайте її на здоров'я!

Крім такої дивовижної здатності перетворювати просту воду в лікувальну живу воду, дану кружку "Жива вода", також можна використовувати як і термос.

У комплектацію до гуртку "Жива вода" покладається:

1) Гуртка;

2) Ситечко знімне;

3) Кришечка знімна.

Обсяг гуртки: 230мл.

Матеріал гуртки: метал, магніт.

Ціна: 130 грн.