Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Лампа настільна акумуляторна Tiross ts 50

Лампа настільна акумуляторна Tiross ts 50
Акумуляторна настільна лампа Tiross ts 50 

Така лампа повинна бути в кожному будинку, адже крім того, що іноді буває спонтанне відключення електроенергії, а також особливо у весняно-літній період, відкривається сезон природи - хто їде на дачу, хтось любить часті вилазки на природу, хто обожнює туризм, полювання, риболовлю - акумуляторна лампа Tiross ts 50 в таких випадках стане для Вас просто незамінним джерелом освітлення у вечірній період часу!

Адже, дана лампа Tiross ts 50 - дуже практична і зручна у використанні, має 52 вбудованих світлодіода, що забезпечують яскраве і якісне освітлення, працює в 2 - ох режимах, включивши 1-й режим - лампа буде працювати на повну потужність і зможе висвітлити більшу площу, якщо включити 2-ий режим, то лампа надасть повноцінне освітлення в наметі, в коморі або підвалі. Tiross ts 50 оснащена вбудованим акумулятором, який забезпечить роботу лампи в автономному режимі близько 25 годин .

  Лампу светодиодную Тирос - можно использовать везде где необходимо альтернативное, автономное освещение, например -  на даче, в квартире, в частном доме, в гараже, в беседке, в подвальном помещении, на природе.... Лампа Тирос 50 подарит Вам свет, когда он будет очень необходим и при полном заряде будет работать в автономном режиме целые сутки!

     А если Вы захотите поехать к морю, то обязательно возьмите с собой чудо фонарь-лампу Tiross ts 50, ведь она точно Вам пригодится, и в дороге, особенно будет полезной для автомобилиста во время ночных переездов и во время романтических посиделок  у моря ...

                                Основные технические характеристики аккумуляторной светодиодной лампы:

- количество светодиодов - 52 ЛЕД;

- количество режимов работы - 2 (полный и эконом);

- заряжается коло 10 часов;

- наличие встроенного аккумулятора 3000mAh;

- работа в автономном режиме - 25 часов (в зависимости от режима работы).

Крім всіх вищесказаних переваг Tiross ts 5 ще має сучасний цікавий дизайн, що не може не радувати, і до того ж для зручності у використанні, оснащена ручкою-держателем, що дозволить без проблем підвісити лампу в будь-якому зручному для вас місці!

У комплектацію покладається:

  1. Акумуляторна світлодіодна лампа Tiross ts 50.
  2. Кабель підключення до мережі.

Ціна: 380 грн