Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Електрощітки для прибирання від пилу Антипыль

Електрощітки для прибирання від пилу Антипыль
Електрощітки для прибирання від пилу Антипыль

Щітка від пилу Антипыль - допоможе легко позбутися від докучливої і всюдисущої пилу! Завдяки электрощетке Антипыль, для Вас прибирання в будинку стане легким і захоплюючим заняттям, адже вона з легкістю прибирає побутову пил і до того ж абсолютно нешкідлива, адже вона не химична і не токсична!

Електрощітки Антипыль працює по принципу волоті широко відомої волоті з різнобарвним ворсом, але є вдосконаленою моделлю, в щітку Антипыль вбудований механізм з батарейками, завдяки чому процес прибирання пилу стає у багато разів ефективніше і якісніше. Щоб привести в роботу электрощетку Антипыль, необхідно всього лише натиснути на кнопочку включення, і все, процес роботи запущений - щітка починає працювати відбуватися обертання щітки на 360 градусів. За кілька секунд інноваційна електрощітки Антипыль збере всю пил з поверхні, яку необхідно прибрати, а завдяки статичному напруженню, яке виникає в процесі обертання, воно утримає всі дрібні порошинки і не дозволить їм знову осісти на поверхню або літати в повітрі.

Електрощітки Антипыль - є гиппоаллергенной і абсолютно нешкідливою, а безліч синтетичних ворсинок міцно утримують пил і не дозволять подальшого поширення по поверхні.

      Волоть Антипыль складається з дуже зручної ручки-власника плюс 3 різних насадок для різних видів прибирання:

* Довга Насадка - забезпечить легке прибирання пилу, прибирання павутини і невеликого сміття зі стелі, карниз, високої меблів, решіток для вентиляції;

* Насадка середня - забезпечить швидко позбутися від пилу і забруднень всій меблів у приміщенні, з картин, з жалюзі, вікон, батарей, а також незамінна для прибирання в салоні машини.

     * Насадка маленька – для неї не існує важкодоступних місць! Насадка має вигляд маленького пензлика, розміри якої допоможуть прибрати пил у всіх тяжелодоступных місцях ( маленьких статуеток, з вазонів, кришталю, книжкових палітурок, побутової техніки, ноутбуків, клавіатур, телевізорів, розеток).

                                      Головні переваги элетрощетки Антипыль:

1) Легка, зручна ручка;

2) Незалежність від мережі 220 V;

3) Не складність у догляді, можна мити звичайною проточною водою;

4) Має 3 насадки для різних видів прибирання.

Электрометелка Антипыль - обеспечит  Вашему дому чистоту и уют, при этом не заберет у Вас много времени и подарит доступ ко всем труднодоступным местам , где раньше нужно было приложить много труда, чтобы убрать .

                                                    Технические характеристики щетки Антипыль:

1. Работает от батареек - 4 шт типа АА ( в комплектацию не входит);

2. Материал - метал, ПВХ;

3. 3 насадки, разный размер;

4. Инструкция

Подарите себе чистоту и комфорт, превратите уборку в доме, в интересное и  увлекательное занятие, благодаря инновационной щетки Антипыль!

                                                       В комплектацию к электрощетке Антипыль полагается:

 - Ручка;

- Довга насадка;

- Середня насадка;

- Маленька насадка;

- Упаковка.

Ціна: 135 грн.