Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Керамічна кружка-стакан Starbucks з силіконовою кришкою-поїлкою

Керамічна кружка-стакан Starbucks з силіконовою кришкою-поїлкою

Вашій увазі пропонуємо керамічну чашку всесвітньовідомого бренду Starbucks, за допомогою якої Ви зможете насолоджуватися гарячим улюбленим напоїв під час подорожей, прогулянок по місту або по дорозі на роботу.

Керамічна кружка-стакан Starbucks має силіконову кришку, яка щільно прилягає до шийки ємності і не дає напою розлитися, а через зручний невеликий отвір дуже зручно пити. Завдяки товстим керамічним стінок чаші, температура напою надовго збережеться гарячої або холодної, в залежності від сезону і Ваших уподобань.

Starbucks склянку складається з екологічно чистого керамічного скла, яке не має згубного впливу на людський організм і на навколишній світ. Дизайн ідентичний з оригінальними чашками в кав'ярні Starbucks, що робить керамічну термо-чашку ще більш особливою. Оригінальна емблема Starbucks приверне багато уваги, а любителі однойменної кав'ярні будуть так само хотіти придбати подібну чашку.

Объем стакана Старбакс 300 мл., что позволит Вам намного дольше наслаждаться любимыми напитками, в холодное время горячим кофе или чаем, а летом холодными фрешами или молочными коктейлями. Керамическая чашка с силиконовой крышечкой отлично подойдут молодым мамам во время прогулки с детьми, очень удобная и практичная чашка позволит утолить жажду не только взрослому человеку, но и ребенку. 

Керамічний кухоль-стакан Starbucks можна використовувати замість одноразових пластикових або ж картонних стаканчиків, які забруднюють навколишнє середовище і не кращим чином впливають на загальне здоров'я людини. Так само використовувати власну чашку дуже гігієнічно, а з чашкою бренду Starbucks ще й стильно!

Компактний розмір склянки Starbucks дозволить носити її завжди з собою, а так само щодня користуватися нею. Мити чашку простіше простого: досить сполоснути чашку під проточною водою або ж завантажити в посудомийну машинку.

Керамічний термо-стакан з силіконовою кришечкою Starbucks відмінно підійде в ролі подарунка для людини, яка із-за відсутності часу змушений насолоджуватися смаком улюбленого напою по дорозі на роботу. Так само шанувальники знаменитої кав'ярні Starbucks будуть в захваті від подарованої чашки!