Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Портативний акумулятор-ліхтарик на сонячній батареї GDLite GD-8131 (+ налобний ліхтар)

Портативний акумулятор-ліхтарик на сонячній батареї GDLite GD-8131 (+ налобний ліхтар)

Часті подорожі застають Вас в дорозі без якого-небудь зарядного пристрою, крім як акумулятор автомобіля? Але ж часте і тривале користування автомобільного акумулятора не заведеному автомобілі загрожує йому повною втратою заряду, що може поставити чи не хрест на Ваших автомобільному відпочинку і поході в цілому.

Як же бути? Що ж потрібно мандрівникові або автолюбителю в гаражі або, нарешті, просто дачного жителю в моменти відключення мережі за розкладом?

Звичайно ж це Портативний акумулятор-ліхтарик на сонячній батареї GDLite GD-8131.

Отже, принципи дії і характеристики ємного акумулятора з сонячною панеллю GDLite GD-8131:

Придбавши Портативний акумулятор-ліхтарик на сонячній батареї GDLite GD-8131 Ви назавжди позбавите себе від нестачі заряду телефону або іншого корисного, що в автомобільному або туристичній подорожі, пристрої. Так само зможете без праці влаштувати невеликий освітлену ділянку для пікніка або просто висвітлити стоянку або місця перед наметами.

7. На лицьовій панелі портативного акумулятора GDLite GD-8131 є 2 спрямованих ліхтаря потужність по 3 W кожен. Включення проводитися на верхньому ребрі допомогою перемикання тумблера як на один ліхтар так і на 2 відразу.

8. У комплекті додається стандартний адаптер для підключення до мережі, для підзарядки акумулятора якщо погода наказала довго жити.

1. Завдяки ємкісному, свинцево-кислотного, акумулятора потужністю 6 В, 4 Ач, якість і тривалість роботи становить приблизно 8-12 годин.

2. В комплекті USB-перехідник мало не на всі види штекерів і роз'ємів для портативної електронної техніки.

3. На борту переносного акумулятора GDLite GD-8131 присутні 3 роз'єми для підключення переносних LED-лампочок, потужністю по 3 W кожна, які додаються в комплекті. Довжина кабелю LED-лампочок становить 5 метрів і так само на самому кабелі є вимикачі. Так що навіть при включеному акумуляторі, Ви з легкістю зможете оперувати лампочками на свій розсуд.

4. У комплекті з ліхтарем-акумулятором GDLite GD-8131 так само додається подовжувач DC 9 V, 3 метра довжиною.

5. Найголовніша особливість акумулятора GDLite GD-8131 ― це безсумнівно можливість підзарядки оного за допомогою сонячної панелі:

― розміри: 260 мм х 140 мм х 15 мм;

― поставляється напругою/потужністю: 9V / 3.5 W;

― підключення за допомогою кабелю DC 9 V;

― довжина кабелю 3 метри;

― номінальний термін служби 25 років.

6. Так само до даної моделі акумулятора GDLite GD-8131 додається портативний налобний ліхтарик потужністю 3 W, з 2-ма лямками для кріплення та кабелем для підключення. Завдяки невеликому розміру акумулятора, його можна закріпити на поясі і використовувати налобний портативний ліхтар.