Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Чарівна Кухонні Пляшка bin 8 Tools Kitchen Tool Like Bottle

Чарівна Кухонні Пляшка bin 8 Tools Kitchen Tool Like Bottle

У кожної домогосподарки на кухні є цілий арсенал для приготування страви строго за рецептом, є і мірки, сита, вимірювальні чаші/стакани, фрешница для цитрусових, лійка і багато іншого, але так само виникає проблема з місцем для зберігання, адже весь цей арсенал всього самого необхідного потрібно десь розмістити, та ще й в легкої досяжності. Вашій увазі ми пропонуємо Чарівну Кухонну Пляшку bin 8 Tools, яка замінить всі застарілі девайси, доповнить кухонний арсенал і допоможе зберігати все компактно, зберігаючи порядок.

Чарівна пляшка bin 8 tools ― створена для полегшення і спрощення готування страв, має в сеті всі незамінні девайси, які суттєво допомагають впорається навіть з самим трудомістким рецептом.

Диво-прилад містить у собі 8 різних кухонних пристосувань:

― лійка (горлечко пляшки легко трансформується в лійку для зручного переливання/розливання будь рідини);
соковижималка для цитрусових;
― дрібна терка для овочів і спецій;
― яйцерезка (відмінний спосіб нарізати на ідеальні кубики варене яйце для салату);
― дрібна терка для сиру (з легкістю впорається з будь-яким видом сиру);
― відкривачка (легко впорається з відкриттям банки, яку Ви не змогли перемогти голими руками);
― віддільник жовтка і білка (Ви з легкістю відокремте необхідну частину яйця, не боячись зруйнувати цілісність жовтка);
       ― мерная чаша (нижнюю часть бутылки можно использовать как мерную емкость, на ней уже нанесены значения и разделительная мерная сетка).

Все насадки чудо-бутылки ― выполнены из высококачественного пищевого пластика, а так же окрашены в разные цвета, это добавляет не только яркие краски в повседневные будни, но и по цветам насадок очень удобно ориентироваться. Саму бутылку, если вынуть из нее все насадки, с легкостью можно использовать в виде вазы для небольшого количества цветов. Её необычный дизайн обязательно впишется в любой интерьер кухни и добавит нотку легкости и необычности.

Волшебная бутылка bin 8 tools ― нельзя поддавать тепловым обработкам, не следует атрибуты набора мыть в посудомоечной машинке или же класть в духовой шкаф, такие бытовые приборы могут повредить их целостность чем значительно укоротят срок службы набора.

Неповторимая бутылка bin 8 tools поможет сэкономить средства на покупку всех кухонных атрибутов в отдельности, так же для хранения не нужно много места, а на полках всегда будет идеальный порядок.

Придбавши чарівну пляшку bin 8 tools як подарунок своїй другій половинці Ви не помилитеся, адже такий новий девайс просто зобов'язаний бути на кухні в кожної господині.