Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Набір інструментів для прикраси тортів

Набір інструментів для прикраси тортів

Ви любите торти, такі красиві, професійно оформлені і прикрашені? Прикраси торта дуже копітка і затратна по часу заняття, яке вимагає багато нервів і інструментів або форм, якими можна було орудувати по мастиці або крему, роблячи візерунки і написи. Якщо все таки труднощі і витрачений час Вам не перешкода, тоді ми допоможемо Вам полегшити процес прикраси вашого кондитерського виробу!

Набір інструментів для прикраси тортів ― незамінний для професійних кондитерів та любителів побалувати сім'ю домашніми солодощами, який допоможе сформувати з крему або мастики різні фігури, вирізати найрізноманітніші візерунки і дати досхочу розгулятися фантазії. Набір оснащений 8-ма двосторонніми інструментами, дуже зручний і економить місце для зберігання інвентарю. Вдала форма ручки ідеально підійде для чоловічої і жіночої долоні, не вислизає під час роботи.

Переваги набору інструментів для декорування торта:
― підходить для будь-якого декору кондитерського шедевра;
― відмінно підійде для роботи з кремом та мастикою;
― підходить для створення різноманітних візерунків, кольорів;
― зручно різати карамель, цукрові фігурки;
― всього 8 двосторонніх інструментів замінять Вам арсенал непрофесійних і саморобних інструментів;
― незамінні помічники кондитеру професіонала і любителю;
― не потрібно спеціальних навичок, щоб створювати смачні прикраси, досить дати волю фантазії;
― легко допоможуть прикрасити будь-який солодкий шедевр на будь-яку тематику урочистості;
― от оригинальных декораций десертов все гости будут в восторге;
― ваша семья и близкие оценят Ваш труд по достоинству;
― не требует специального ухода, достаточно вымыть в теплой воде сразу после использования, возможна мойка в  посудомоечной машинке;
― инструменты выполнены из свехъпрочного пищевого пластика, не содержат токсичный веществ, которые вредят  организму человека, безопасны для детей;
― набор инструментов не имеет острых краев, которыми можно пораниться, благодаря этому Вы можете привлечь к  увлекательному занятию Ваших детей развития творчество.

За допомогою набору інструментів для декорування тортів, Ви зможете ексклюзивно прикрасити свій шедевральний десерт. Втілити в життя самі незвичайні візерунки, написи і фиругки для прикраси. Повірте, з набором для прикраси тортів, ви витратите набагато менше часу на прикрасу і презентацію своїх десертів, заощадите місце для зберігання кулінарного інвентарю і зможемо насолоджуватися своєю роботою.

В комплект входить:
― 8 двосторонніх інструментів для декорування торта.

Ціна: 65 грн