Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Морожениця сорбетница Yonanas Healthy Dessert Maker

Морожениця сорбетница Yonanas Healthy Dessert Maker

Морожениця сорбетница Yonanas Healthy Dessert Maker – це смачний помічник для приготування самого різного морозива з насиченими смаками, яскравими квітами, а так само різні сорбети з усіма корисними вітамінами фруктів і ягід.

Yonanas Healthy Dessert Maker в лічені хвилини подрібнить все розмаїття фруктів зберігши багатство їх аромату, смаку і вітамінів.

Тепер і Ви можете швидко зробити смачне, малокалорийное морозиво з великим вмістом корисної клітковини.

Современная мороженица Yonanas благодаря своей компактности прекрасно вписывается в арсенал бытовой техники Вашей кухни, она проста и удобна в использовании и не будет вызывать сложностей при мойке и хранении.

Благодаря мороженице Yonanas Вы будете часто радовать своих детей и друзей самыми разными освежающими и полезными видами мороженного, десертов и сорбета.

Достоинства мороженицы Yonanas Healthy Dessert Maker:

  • вкуснейшее мороженное у Вас дома или на даче;
  • возможность приготовить самые разные виды мороженого у себя дома;
  • мороженое без использования вредных добавок или химических красителей;
  • знахідка для людей з непереносимістю молока.

Рекомендації: попередньо покладіть в морозилку на добу свіжі фрукти і ягоди, підключивши мороженицю помістіть заморожені продукти в жолоб і протолкніте їх за допомогою поршня.
При використання бананів і солодких фруктів Ваше морозиво буде по природному солодким, а так само Ви можете додавати какао і навіть мед.