Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Набір з 3-х кухонних швейцарських ножів Swiss Zurich Santoku з нержавіючої харчової сталі

Набір з 3-х кухонних швейцарських ножів Swiss Zurich Santoku з нержавіючої харчової сталі

Кожна господиня любить і цінує прилади і пристосування на своїй кухні, а саме ножі! Адже ніж для справжньої господині не що інше, як знаряддя праці і засіб турботи про близьких. Адже тільки гострий і якісний ніж дозволить Вам, як господині чи господаря будинку, досягати тих вершин у приготуванні вишуканих страв, яких Ви завжди бажали.

Тому пропонуємо Вашій безпосереднього увазі новий Набір кухонних швейцарських ножів Swiss Zurich Santoku з нержавіючої харчової сталі. З тисненим малюнком у вигляді дамаської сталі. З цільної ручкою з тієї ж сталі що і клинки.

Набір кухонних ножів для суші складається з 3-х, різного типу і розміру, ножів які виконані в стилі японських ножів. Ножі виконані з нержавіючої сталі, що не окислюється і не завдає шкоди продуктам при довгостроково і частому використанні. Малюнок на ножах виконаний методом тиснення, що надає йому агресивний і загадковий вигляд давньої дамаської сталі, яка вважалася самою міцною з всіх видах наявних на планеті видів сплавів сталі.

Заточка кожного ножа, з набору ножів Swiss Zurich Santoku двостороння, і виконана за допомогою лазера. Тому відчути перехід від ріжучої кромки в основі сталевого клинка не так то й просто. Найголовніше що заводська заточка лазером анітрохи не впливає на подальшу заточку з допомогою простих брусків або верстатів для заточування. Головне що б були повністю відшліфовані краю ріжучої кромки.

Ручка ножів з набору Swiss Zurich Santoku для суші виконана з тієї ж нержавіючої сталі і самі клинки. Ручка з ножем вплавлены один одного і відшліфовані, що сприяє збільшенню терміну його "життя", на відміну від звичайних ножів з пластиковими ручками обіймають "хвостовик" ножа, і абсолютно не захищають його від зносу при частому тиску під час використання.


У набір ножів Swiss Zurich Santoku Damascus Knife входять ножі з нержавіючої сталі такого типу:

― ніж шеф-кухаря Santoku Knife 7 дюймів;

― ніж для швидкої і зручної нарізки овочів Santoku Knife 5 дюймів;

― ніж для філе і очищення овочів і фруктів Santoku Knife 4 дюйма.

Ціна: 450 грн