Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Складається обробна дошка - Folding Chopping Board

Складається обробна дошка - Folding Chopping Board

Багато стикаються з проблемою, під час приготування їжу, особливо в роботі на обробній дошці, нарізаючи овочі фрукти, що б надалі відправити їх в каструлю або салатницю. З простими пластиковими або дерев'яними дошками ніколи не можна бути впевненим, що все потрапить за призначенням а не опиниться на підлозі.

Бажаємо представити Вашій увазі Обробну зігнуту дошку Folding Chopping Board

З новою дошкою Folding Chopping Board Ви нарешті зможете зберегти нарізані продукти на дошці, акуратно доставивши її в потрібну Вам ємність. Зручна ручка і досить великі розміри дошки - 480 * 270 * 65 мм - дозволяють просто і без проблем нарізати більше кількість продукту і не розсипаючи його акуратно перемістити в іншу тару.

Матеріал обробної дошки Folding Chopping Board - термостійкий харчової поліпропілен - який здатний витримувати перепади температур до +130 градусів Цельсія. Щільність поліпропілену сприяє більш міцному матеріалу дошки, і навіть самий гострий ніж не скоро зашкодить дошку, що робить її набагато більш довговічною.

Уникальность данной разделочной доски Folding Chopping Board в том что по всей доске есть специального размера и формы ложбинки, которые способствуют сгибанию доски образуя своего рода совочек. Это значит что даже если вы нарезали большое количество продукта, достаточно просто сжать ручку доски и она согнется внутрь, что позволит без проблем поднять доску и высыпать ее содержимое, не проронив на пол ни крупицы.

Преимущества Сгибающийся разделочной доски Folding Chopping Board:

 - прочный материал - полипропилен;

 - долговечность использования доски;

 - уникальная конструктивная способность доски;

- зручна ручка;

- фіксатор проти неусвідомленого згинання;

- ребра проти ковзання;

- легко мити під проточною водою;

- можливо миття миючими засобами;

- підходить для миття в посудомийній машинці;

- великий розмір дошки при тонкій структурі;

- отвір в ручці для можливості підвісити дошку.

Купуючи унікальний кухонний аксесуар - Зігнуту обробну дошку Folding Chopping Board - Ви назавжди забудете про частому митті робочої поверхні після нарізання продуктів на дошці. І всі Ваші нарізані продукти залишаться спочатку на дошці, а потім повністю потраплять в потрібну Вам тару, не знизившись на підлогу або стіл.

Ціна: 70 грн