Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Бандаж для великого пальця ноги - Goodnight Bunion

Бандаж для великого пальця ноги - Goodnight Bunion

Красиві ніжки - одна з найпривабливіших частин тіла, не для кого не секрет, що догляд за ногами має бути щоденний, щоб зберегти красу надовго. Красива взуття, зокрема річна, стильно доповнює образ легкості та елегантності ніг. Але, на жаль, не всі можуть дозволити одягти красиву відкрите взуття з-за деформації стопи і великого пальця.

Вашій увазі пропонуємо універсальний Вальгусный нічний бандаж-фіксатор для пальця великий ноги GoodNight Bunion для стопи і великого пальця, який допоможе Вам виправити деформацію і носити не тільки зручне, але й відкрите взуття!

Зазвичай викривлення і деформація відбувається за носіння специфічної неякісної взуття, не правильної постави ноги, а так само внаслідок отримання травм і надмірного навантаження на голеностоп. Через викривлення і відходження пальця в бік, змінюється хода, навантаження на коліна і хребет розподіляється не правильно, внаслідок чого виникають проблеми з суглобами ніг і хронічних захворювання спини. Чи варто говорити, що доводиться відмовлятися від зручним і стильним взуття, з хворобливих відчуттів і здавлювання деформованої ділянки.

ВАЛЬГУСНЫЙ НІЧНИЙ БАНДАЖ-ФІКСАТОР GoodNight Bunion спеціально створений для поступового коригування, завдяки регульованій системі ремінців Ви самостійно зможете повернути палець деформований в нормальний вигляд. Фіксуючи надійний бандаж на палець і стопу, на ніч, вже через тривалий час не повернете витонченість і нормальну анатомічну форму стопи.

Переваги бандажа-фіксатор для пальця великий ноги GoodNight Bunion:

- компактність;

- практичність;

- поступова виправлення деформації;

- тільки нічний застосування;

- виправлення постави;

- нормалізація навантаження на коліна і спину;

- нормалізація тонусу зв'язок і м'яких тканин стопи;

- відмінний засіб післяопераційної реабілітації;

- простота використання;

- підходить для людей будь-якого віку;

- відмінна профілактика і лікування артрозів, артритів, запалення суглобів стопи, хворобливі спазми в стопах;

- бандаж-фіксатор GoodNight Bunion швидкий помічник, який м'яко і комфортно допоможе Вам повернути здоровий і елегантний вигляд ніжок!

Нічний бандаж для великого пальця і стопи дуже просто використовувати: зафіксуйте його на великому пальці і стопі, використовуючи міцні ремінці з м'яким внутрішньому матеріалом. Виберіть вручну, для початку, маленький кут нахилу пальця. Надалі збільшуйте кут, після помітних поліпшень. Застосовувати бандаж-фіксатор GoodNight Bunion слід на ніч, оскільки під час відпочинку м'язи розслаблені і легше піддаються корекції.

В комплект входить:

- 2 нічних бандажа для корекції великого пальця і стопи;

- кольорова упаковка.

Приобретя специальный ночной бандаж-фиксатор для пальца большой ноги GoodNight Bunion Вы самостоятельно сможете вернуть былую форму стопы, а так же побороть деформацию, не прибегая к дорогостоящим, и не всегда эффективным, операциям, так же избавите себя от проблем с суставами ног и нарушения поставы позвоночника. Если же Ваши родными страдают деформацией пальца или стопы - подарите им универсальный и быстродействующий ночной бандаж-фиксатор GoodNight Bunion, который поможет побороть болезнь и убережет от болезненных хронических последствий!

Досить ховати свої елегантні, красиві ніжки, під громіздкою і не гарною взуттям - ВАЛЬГУСНЫЙ НІЧНИЙ БАНДАЖ-ФІКСАТОР GoodNight Bunion допоможе Вам м'яко і ефективно вирішити проблему деформації великого пальця і стопи!

Ціна:150 грн