Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Спортивна сумка BBAD для тренувань і подорожей

Спортивна сумка - це один з головних атрибутів характеризують спортсмена-професіонала. І ми не говоримо про шалено брендових сумках типу Гучи, Каваллі, Дольче, і інше, хоча і вони теж роблять прості але брендові сумки для спортсменів. Ні, тільки розмір, місткість, зручність і звичайно ж міцність - ось основні чинники відрізняють якісний виріб від купи дорогого сміття.

Саме такими основними переважними факторами і відрізняється Міцна класична спортивна сумка - BBAD.

Спортивна сумка для тренувань BBAD виготовлена тільки з натуральних і міцних матеріалів. У складі тканини сумки BBAD є тільки два компонента волокон, а саме 50% льону і 50% бавовни. Саме таке поєднання робить спортивну сумку надзвичайно міцною на розрив, так і розрізати її з першого разу не завжди вийде. Міцні ручки і шви по всій сумці дозволяти переносити в ній вага до 50-ти кг.

На спортивній сумці BBAD присутні:

- центральний основний відсік, досить місткий для перенесення всіх габаритних речей (кросівки, спортивна форма, дорожній костюм, органайзер, різні предмети особистої гігієни);

- дві бічні кишені (невеликі змінні речі, шкарпетки, пляшка з водою);

- невеликий передній кишеню (для зберігання документів, блокнота, органайзера, зарядний пристрій).

 

Всі кишені закриваються на міцну блискавку.

 

Містка сумка BBAD для спорту легка в чищенні і пранні - не боїться ні грубої прання руками (проста чистка щіткою), або капітальна прання в машинці з попереднім замочуванням. Так тканина, з якої виготовлена спортивна сумка BBAD, має спеціальне просочення, яка дозволяє їй не бояться проникнення вологи, або ж загоряння, а так само захищає від виникнення цвілі.

В даній спортивній сумці BBAD передбачена знімна довга ручка, класичного чорного кольору і виконана з міцної стрічки, яку не те що порвати, хіба що можна розрізати.

Так само для любителів далеких і не дуже подорожей, сумка BBAD підійде як не можна до речі, тому що досить містка і для людини відправляється, припустимо, у відрядження на тиждень її обсягу з лишком вистачить для речей і приладдя.

Переваги та особливості спортивної сумки BBAD для тренувань:

- міцні і натуральні матеріали виготовлення (бавовна - 50%, льон - 50%);

- класична квадратна форма;

- 4 кишені (відсіку) в цілому;

- якісна обробка виробу (шви, строчки, ручки);

- просочення тканини захищає сумку від вологи, вогню, цвілі й вогкості;

- знімна ручка дозволяє носити сумку як на плечі, так і просто в руках;

- пісочний колір (а-ля пустельний камуфляж).

Купуючи Спортивну сумку BBAD для тренувань і подорожей Ви отримаєте собі не тільки якісну і міцну сумку, але стильний аксесуар для використання її як для тренувань для перенесення спортивних речей, так і для відряджень або подорожей.

Ціна: 700 грн