Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Подрібнювач для овочів і фруктів - Speed Slicer

Подрібнювач для овочів і фруктів - Speed Slicer

Якщо Ви любите готувати вдома і подавати вишукані страви для своєї родини чи плануєте прикрасити святковий стіл, то без спеціальної овочерізки Вам не обійтися.

Овочерізка Speed Slicer – це корисний і функціональний побутовий прилад для Вашої кухні, з допомогою якого Ви зможете ідеально нарізати будь-які види овочів і фруктів, приготувати м'ясну або сирну нарізку і навіть красиво розрізати великі ягоди в лічені хвилини. Готуйте вдома бутерброди, салати, будь-які види нарізок, декоруйте страви для Ваших гостей і домочадців докладаючи при цьому мінімум зусиль за короткий проміжок часу.

Овощерезка Speed Slicer - это целый набор приспособлений, которым станет Вам верным помощником в приготовлении самых вкусных и полезных блюд, который обладает массой полезных свойств, а именно:

- все лезвия овощерезки выполнены из высокопрочной нержавеющей стали, которые обеспечат длительный срок службы прибора;

- в своем комплекте имеет специально разработанный зажим, благодаря которому продукты нарезаются без лишних остатков, до последнего кусочка без риска травмировать руки;

- слайсер очень удобный в эксплуатации и хорошо фиксируется на поверхности, не скользить по рабочему столу;

- товщину скибочок нарізання продуктів можна регулювати в залежності від Ваших потреб;

- передбачені різні види нарізки (скибочки – слайсы, «соломка» і навіть шинкування (тертка)) і окрема ємність для ідеальної нарізки ягід

- наявність спеціальної ємності, що герметично закривається Ви зможете зберігати порізані продукти в холодильній камері, таким чином зберігаючи їх свіжість. Така функція дозволить Вам заготовки для майбутнього страви або ефективно зберігати не використані залишки.

Терка-слайсер Speed Slicer дозволить Вам:

- заощаджувати час, який Ви витрачаєте на підготовку, тому що нарізати будь-який овоч з допомогою цієї терткової поверхні — це дійсно дуже швидко;

- зберігати гроші – продукти при нарізуванні використовуються практично без залишків;

- убезпечити свої руки від дрібних побутових травм, які часто трапляються при використанні звичайної терки.

Додатковим бонусом Подрібнювача - Speed Slicer є спеціальна овощечистка з гострими лезами, які рухаються у двох напрямках, що дозволяє очистити овочі будь-якого ступеня стиглості за найкоротший час. І ви зможете радувати смачною домашньою їжею своїх близьких з подачею як у найкращих ресторанах.

Комплектація Універсальної терки Speed Slicer:

1. Терка – слайсер.

2. Спеціальний затискач для продуктів.

3. Знімна секція.

4. Ємність для зберігання продуктів з шкалою, об'ємом 1 500 мл.

5. Ручна овощечистка.

Ціна: 320 грн