Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Обертова диско-лампочка з вбудованим динаміком Bluetooth Full Color LED Lamp

Обертова диско-лампочка з вбудованим динаміком Bluetooth Full Color LED Lamp

Набридло одноманітне оформлення свят, вечірок? Хочеться чогось нового і незвичайного але що б відчувалося відчуття свята і була весела атмосфера? однотипні оформлення гірляндами, диско-кулями і світлодіодними лампами вже приїлися і хочеться справити нове враження на гостей?

Вашій увазі пропонуємо новітній винахід технологів, яке допоможе не тільки створити святковий настрій і підкреслить домашній затишок. Bluetooth Full Color Lamp створена спеціально для оформлення свят будь-якої тематики. Так само оснащена абсолютно новими функціями, яких немає в інших застарілих моделей.

Головні переваги Bluetooth Full Color Lamp:
― лампа працює від розетки, а так само її можна підключати до звичайного патрону лампи;
― відтворює звук, завдяки вбудованому bluetooth на лампу можна передавати будь-яку музику через смартфон, планшет, ноутбук, музика відтворюється через вбудовані динаміки;
― залежно від такту та ритму музики Bluetooth Full Color Lamp буде переливатися різними кольорами;
― кольору досить яскраві та насичені, достатньо однієї лампи для того, що б наповнити кімнату різнокольоровими барвами і музикою;
― відмінно підійде для будь-якого торжества в незалежності від тематики свята;
― легка у використанні: досить увімкнути лампу в розетку або вкрутити в патрон люстри, спеціальні важіль перевести в стан включення і через смартфон передати будь-яку пісню використовую bluetooth;
Bluetooth Full Color Lamp lamp безпечна для людського здоров'я;
― не має неприємного запаху;
― всі деталі bluetooth full color lamp виконані з високоякісних і ударостійких матеріалів, що дозволить приладу прослужити Вам багато років.

Bluetooth Full Color Lamp ― відмінна заміна застарілих способів оформлення інтер'єру, буде незамінним на будь-якому святі чи дискотеці.

Завдяки високій якості,Bluetooth Full Color Lamp абсолютно пожежобезпечна, не реагує на перепади напруги в мережі, не створює аварійних ситуацій. Управління і встановлення приладу займе не більше 10 хвилин.

На корпусі Bluetooth Full Color Lamp є важіль включення/вимикання , після установки лампи в цоколь люстри слід включити лампу кнопкою включення, лампа повинна відреагувати фрази, що позначить її готовність до роботи. Наступний крок-це вибір і передача музики через bluetooth пристрій.

Bluetooth Full Color Lamp створює світлові ефекти за рахунок встановлених в неї різнокольорових світлодіодів, які будуть включаться такт музики, яку відтворює лампа.

Придбавши Bluetooth Full Color Lamp ніяке свято не пройде без її використання, Ви і ваші гості будуть в захваті від нового приладу, який прослужить Вам довгі роки!

Ціна: 330 грн