Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Тростина складна телескопічна з ліхтариком - Вірного Cane

Тростина складна телескопічна з ліхтариком - Вірного Cane

Бажаєте полегшити життя своїм близьким людям, нездатним пересуватися без додаткових коштів? Набридло дивитися як Вам близька людина використовує стару і не завжди зручну тростина, іноді нездатну втриматися на різних поверхнях?

Пропонуємо Вашій увазі Складну універсальну тростину з ліхтариком - Вірного Cane.

В першу чергу складна тростина Вірного Cane - це відмінний і правильний спосіб проявити турботу про дорогій для Вас людині, яка потребує додаткової підтримки і опори. І тільки потім це універсальний засіб, що дозволяє пересуватися не боячись втратити опору під ногами, і підтримку на яку розраховують.

Звичайна дерев'яна або пластикова тростина, навіть з гумовим наконечником, для більшого зчеплення з поверхнею, не завжди здатні гарантувати, що вони не втратять опору. Проста палиця має лише одну точку опори і якщо її випадково випустити вона негайно впаде, і підняти її для людини потребує опорі буде не завжди просто.

Але це ніяким чином не відноситься до складаний тростини - Вірного Cane!

Складна телескопічна палиця Вірного Cane зручна і практична в усіх відношеннях. Чого вже говорити про її конструкції? З назви зрозуміло що вона зроблена з телескопічним типу, і завдяки цьому легко і швидко складається і розкладається. А з приводу міцності може позмагатися з багатьма іншими типами тростин. Розподілу ваги користувача відбувається по місцях зчленування телескопічної системи, що значно розвантажує саму тростина Вірного Cane.

Міцна і широка ніжка, складаний тростини Вірного Cane, оснащена 4-ма гумовими накладками, типу ніжки, і в купе з усім має 3 точки опори проти однієї у класичній тростини. Це означає, що навіть є людина відпустить тростина, вона жодним чином не впаде, а просто буде стояти рівно і чекати, коли ж їй знову скористаються.

Так само Універсальна складна тростина Вірного Cane оснащена ліхтариком, вмонтованому в рукоятку. Потужності світлодіодного ліхтаря вистачає для освітлення невеликої площі перед собою, приблизно 2х3 метри, чого достатньо для впевненого пересування навіть у вечірній або темний час доби.

Отже, що ж користувач отримує від експлуатації Складаний тростини Вірного Cane:

- захист від зісковзування і повна стійкість на будь-якій поверхні;

- найцікавіше що основа тростини встановлена на шарнірі, що дозволяє робити упор під різним кутом;

- стійка, навіть якщо відпустити - не впаде;

- оснащена світлодіодним ліхтариком, що дозволяє впевнено пересуватися навіть в темний час доби;

- узяти тростину можна з будь-якого положення, будь-то сидячи або навіть сівши;

- складається настільки, що легко поміщаються у дамську сумочку або портфель, валіза, дипломат;

- ви нарешті зможете вести набагато життя набагато активніше.

Якщо ж вибирати між класичною тростиною, з її всілякої варіативністю зовнішнього виду, матеріалу та оздоблення, і універсальної функціональної складаний тростиною з ліхтариком - Вірного Cane, то будь-хто скаже що саме широкий функціонал в одному напрямку, є ні що інше як еталон якості.