Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Ніж-терка спіральної нарізки для моркви по-корейськи - Spiral Slicer

Ніж-терка спіральної нарізки для моркви по-корейськи - Spiral Slicer

Багато хто з нас люблять пряну морквину по-корейськи, але не багато хто любить її готувати, а все з-за того, що потрібно натирати моркву на спеціальній тертці, а це не дуже захопливий і довгий процес. Тому, все частіше, ми тішимо себе покупної морквою з супермаркету, що абсолютно не можна порівняти з домашньої морквою по-корейськи.

Вашій увазі пропонуємо новітня Терка спіраль для нарізування моркви по корейська - Spiral Slicer, який допоможе Вам скоротити час приготування і отримати ідеально рівну морквину по-корейськи!

Принцип дії спіральної терки-нарізки дуже простий: всі знають що таке точилка для олівців, так от Spiral Slicer діє за аналогією! Потрібно помістити в нього миту, чищенную моркву і прокручувати, гострі леза негайно будуть нарізати моркву і на виході Ви отримаєте ідеально рівну морквину по-корейськи, легко і просто!

Унікальна Терка для моркви по-корейськи Spiral Slicer виготовлений з вуглепластика і нержавіючої сталі, гострі ножі-леза призначені для легкого і простого нарізання твердої структури моркви і не затупляются, на відміну від своїх аналогів. Догляд за Теркою спіральної нарізки досить простий: досить сполоснути його, після використання, під проточною водою і дати висохнути.

Терка для нарізки моркви по-корейськи - Spiral Slicer допоможе Вам не тільки для приготування морквини, але і для нарізання інших твердих продуктів, наприклад огірок, невеликий кабачок і інші продукти. Нарізка буде проходити так само м'яко і легко, як і гостріння олівців! Ви можете залучити до приготування своїх чад, повірте їм дуже сподобатися точилка ля моркви, а Ви весело проведете час з користю!

Використовувати незвичайну тертку-точило Spiral Slicer дуже просто, з цим впоратися і дитина! Помістіть чисту і очищену моркву і прокручуйте за напрямом ножів, все гранично просто! Рівні скибочки будуть радувати око і додадуть страві естетичного вигляду.

Придбавши унікальну тертку для нарізки моркви по-корейськи Spiral Slicer, Ви забудете про покупному варіанті страви, зможете в будь-який момент порадувати сім'ю домашнім стравою не витрачаючи на приготування багато часу і нервів! Так само, точилка для морквини, стане найкращим помічником для приготування і сервіровки багатьох інших страв!