Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Новітня вібраційна сигналізація - Again Alarm J-8326 спультом

Новітня вібраційна сигналізація - Again Alarm J-8326 спультом

У кожного з нас є почуття самозбереження, яке поширюється не тільки на своє життя та здоров'я, але й на безпеку своєї території, наприклад, будинку або квартири. Ні хто не хоче стати щасливчиком" якого обкрадуть і позбавлять речей, на які довгі роки зароблялися і відкладалися гроші.

Вашій увазі пропонуємо новітню Дверну вібраційну сигналізацію - Again Alarm J-8326, яка може бути впевненим у збереженні свого майна, в періоди Вашої відсутності.

Сигналізація Again Alarm J-8326 встановлюється, безпосередній, близькості біля вікна або вхідних дверей, оскільки вона буде спрацьовувати від вібрації, яка створюється від відкриття/закриття дверей/вікна. У момент спрацьовування Again Alarm видає гучний, пронизливий, дуже неприємний звук, який відлякає недоброзичливця і приверне увагу сусідів. Злодій не зможе піти непоміченим!

Переваги вібраційної сигналізації Again Alarm J-8326:

- компактний розмір;

- простота використання;

- гучний пронизливий звук;

- чіткість спрацьовування;

- можливість управляти приладом на відстані;

- індикатор готовності до роботи;

- живлення від батарейки типу "крона";

- мале енергоспоживання;

- можливість використання де завгодно, де є двері або вікна.

Новітня сигналізація, з вібраційним датчиком - Again Alarm J-8326, на відміну від дорогих систем з камерами спостереження і датчиками руху, 100% відлякає нежданого гостя і змусить забути дорогу до Вашої власності. Всі камери спостереження або датчики руху має сліпу зону, невеликий зазор, який не проглядається приладом. А Вібраційна сигналізація не має таких місць, т. к. реагує на вібрацію! Неможливо відкрити вікно або двері, не створюючи вібрацію дверної коробки.

Установка сигналізації Again Alarm J-8326 дуже проста, Ви можете встановити її де завгодно, наприклад, вхідні двері, у вікна, в машині на дверей і т. д. Завдяки спеціальному кріплення, на задній стінці приладу, сигналізація спритно встановлюється на невеликий саморіз (навісний тип установки). Управляється дистанційним пультом, який має всього дві кнопки: включити і вимкнути прилад.

Комплектація:

- вібраційна сигналізація Again Alarm J-8326;

- батарейка "крона";

- пульт дистанційного керування.

Придбавши новітню вібраційну сигналізацію Again Alarm J-8326 Ви завжди будете спокійні за своє майно, навіть під час тривалих відсутності, у випадках замаху на збереження Вашої власності, найближчі сусідки дізнаються про спробу злому дверей/вікна неочікуваними гостями.

Вібраційна сигналізація Again Alarm J-8326 - легкий спосіб убезпечити не тільки своє життя, але і свою фортецю!