Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Пояс для зимової риболовлі ПингWin 1.0

Пояс для зимової риболовлі ПингWin 1.0

Нова колекція новинок для риболовлі, зокрема зимової надійшла від виробника IdeaFisher - Пояс для зимової риболовлі ПингWin 1.0.

Новий Пояс для зимової риболовлі ПингWin 1.0 був виготовлений таким чином що б вміщатися на собі всі найнеобхідніші предмети для зимової риболовлі, кілька власників, міцний "фартух" і пояс на карабіні, ось і все що необхідно щоб все необхідне було під рукою.

Матеріал виготовлення Пояси для зимової риболовлі ПингWin 1.0 - це суміш Авезита (рюкзачной тканини) та поліестеру 600 що включають у себе такі якості:

- міцність і зносостійкість;

- не боїться як високих, так і низьких температур;

- не боїться порізів і розривів;

- витримує великі навантаження.

Пояс для зимней рыбалки ПингWin 1.0 был специально изготовлен таким способом, чтобы включить в себя самые необходимые качества идеального варианта для размещения нужных предметов и приспособлений для зимней рыбалки. Ведь зимняя рыбалка этот то время когда не особо есть большое желание таскать с собой множество вещей.

Специальные петли и держатели вмонтированные на Пояс для зимней рыбалки ПингWin 1.0 помогут Вам с умом и малой необходимостью распределить те предметы что могут и будут полезны на зимней рыбалке:

 - шумовка;

 - корцанга;

 - пинцет;

 - узкогубцы;

 - нож в чехле;

 - даже саму удочку;

- сачок.

Зручний і простий Пояс для зимової риболовлі ПингWin 1.0 має регулятор довжини, так що підійде для будь-якого обсягу талії. А простий і всім відомий пластиковий карабін допоможе швидко встановити і закріпити пояс.

Ціна: 220 грн