Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Електронна сигарета - Eleaf iStick Pico 75W

Електронна сигарета - Eleaf iStick Pico 75W

Батарейний блок електронної сигарети Eleaf iStick Pico 75W являє собою дуже компактний і потужний пристрій, начинений технологіями під зав'язку. Фактично перед нами злегка втратив в габаритах і потужності iStick TC 100W. На відміну від старшої версії, iStick Pico в якості елемента живлення вимагає один акумулятор стандарту 18650. Для установки акумулятора необхідно відкрутити кришку батарейного відсіку поруч з коннекторной частиною, і встановити акумулятор плюсовим контактом вниз.

Підзарядка батареї Eleaf iStick Pico 75W проводиться за допомогою micro-USB порту, підключаючи пристрій до комп'ютера,ноутбука або ж електромережі за допомогою окремо придбаного адаптера. Для роботи пристрою на максимальній потужності виробник рекомендує використовувати батареї з високою токоотдачей 25А і вище. Також за допомогою micro-USB порту можна оновити мікропрограму електроніки і в майбутньому отримати доступ до нового функціоналу.

Конектор батарейного блоку електронної сигарети Eleaf iStick Pico 75W виконаний за стандартом 510,в якості матеріалу для виготовлення виробником обрана нержавіюча сталь. Навколо коннектора виробник передбачив невеликий бортик, створює невеликий, невидимий оком зазор між пристроєм і накрученим випарником, захищаючи корпус батарейного блоку від подряпин. Плюсовій пін батарейного блоку подпружинен для забезпечення максимальної сумісності з усіма існуючими на поточний момент моделями випарників.

Набір електронної сигарети Eleaf iStick Pico 75W комплектується укороченою версією нового бака Eleaf MELO III із зручною верхній заправкою і непоганими можливостями. Бак виглядає непогано. Сталевий дриптип зі вставкою з делрина (не буде нагріватися), на 2-х Про-рингах. Тримається впевнено. Кришку зручно відкручувати. При заправці ефекту видавлювання рідини немає. У шахті конусоподібне поглиблення для стікання конденсату. Бак можна розібрати, помити, замінити кільця і скло. При заміні голови рідину можна не зливати. Заправка дуже зручна, об'єм 2 мл Регулировка обдува от тугой сигаретной до свободной, кольцо со стопорами, ходит умеренно туго - все хорошо. Отверстия забора с двух сторон, внешне не видны (выходят вверх в щель между базой и баком). Плюсовой "пин" плавающий (на гибридных мехмодах осторожно). По конструктиву бака замечаний нет. Как для необслуживаемого бака, он работает отлично, заточен больше под свободную затяжку прямо в легкие, пара и вкуса достаточно. Огорчает лишь объем: 2 мл для таких мощностей маловато, правда заправка очень удобная.

Технические характеристики Eleaf iStick Pico:

Выходная мощность: 1 - 75W;

Рабочее сопротивление в режиме VW: 0.1 - 3.5 Ohm;

Диапазон температур в режиме TC: 100° - 315° C (200° - 600° F);

Рабочее сопротивление в режиме TC: 0,05 - 1.5 Ohm;

Режимы работы: VW/Bypass/TCNi/TCTi/TCSS/TCR;

Материал корпуса: нержавеющая сталь;

Аккумулятор: 1*18650 (съёмный);

Коннектор: 510;

Пин: позолоченный (регулируемый);

Порт microUSB: есть;

Размеры: 23x45х70.5 мм;

Вес: 88.5 г (без батареи);

Цвет: Черный.

Технические характеристики клиромайзера Melo 3 Mini:

Корпус: нержавеющая сталь;

Колба: стекло;

Объем: 2,0 мл;

Заправка: верхняя;

Испаритель: 0,3 Ом;

Обдув: регулируемый;

Коннектор: 510 (не регулируемый);

Розміри: 22x55 мм;

Вага: 47 г;

Колір: сріблястий.