Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Акумуляторна машинка для видалення катишків Marske MS-2298

Акумуляторна машинка для видалення катишків Marske MS-2298

Акумуляторна машинка для видалення катишків Marske MS-2298

Освіта катишек на речах і меблів - проблема, з якою стикаються багато в повсякденному житті. Вона з'являється навіть відносно нової одягу. Це викликає дискомфорт, а власнику не дуже хочеться виходити на вулицю в такому вигляді.

Щоб запобігти швидкий знос одягу і поліпшити стан тканини не обов'язково відразу бігти в хімчистку або куди-небудь. Досить скористатися машинкою для видалення катишків Marske MS-2298.Ви зможете самостійно, в домашніх умовах
видалити кошлатання з одягу з різних матеріалів - будь то шерсть, шовк, синтетика або бавовна. Крім одягу, ви зможете відновити домашні меблі (крісла, дивани, килимки тощо).

Не потрібно летіти купувати нові речі - досить буде відновити старі, повернути їм те прекрасне стан, в якому вони були в момент покупки.

Ця машинка Marske MS-2298 не тільки прослужить довгі роки, але і допоможе врятувати величезну кількість ваших улюблених речей. Досить трохи попрактикуватися, і результат буде краще, ніж в професійних сервісах.

Акумуляторна машинка для видалення катишків - Marske MS-2298, - це максимально простий і зручний пристрій. Воно легко в застосуванні, має невелику вагу і приємну ергономіку.

Особливості цього продукту:

- Потужність 5 Вт;
- 2 знімних акумулятора;
- Велика робоча поверхня – 65 мм;
- Ріжуча 6-лезвийная головка;
- Зручна поворотна ручка з регулюванням кута;
- Додаткова нижня насадка для підняття ворсу.

За допомогою нижньої щітки-насадки і пристойною робочої поверхні, машинка швидко і ефективно видаляє катишки і ворс з одягу і м'яких меблів. Вона не пошкоджує тканини, з якими працює, і видаляє все непотрібне швидко і без затримок. Зручна поворотна ручка дозволить змінювати напрямок роботи пристрою в залежності від того, наскільки вимогливі матеріали одягу або в залежності від кількості утворених ворсинок.

Машинка Marske MS-2298 має зйомний напівпрозорий резервуар: він легко встановлюється і виймається. Машинка для видалення катишків Lint Remover Marske MS-2298 працює від двох пальчикових акумуляторів. Зарядка акумуляторів відбувається від USB кабелю, який йде в комплекті, через адаптер (адаптер в комплекті немає).

Переваги:
- Компактність пристрою;
- Автономність (можливість брати з собою в поїздки);
- знімна Прозора ємність для збору катишек;
- Велика робоча поверхня;
- Потужність і результативність;
- Наявність додаткової щітки для збору катишків;