Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Акумуляторний слуховий апарат Ultra Sound Amplifier up to 30x

Акумуляторний слуховий апарат Ultra Sound Amplifier up to 30x

Акумуляторний слуховий апарат Ultra Sound Amplifier up to 30x.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, сьогодні більше 360 млн. осіб у світі мають проблеми зі слухом. При цьому, до цього схильні люди різного віку. І щоб вирішити їх, сьогодні існуємо безліч винаходів в медицині і технологіях, серед яких яскраво виділяються слухові апарати.

Пропонуємо Вам відмінний сучасний акумуляторний слуховий апарат Ultra Sound Amplifier.

Продумана розробником форма підсилювача слуху нагадує популярну Bluetooth гарнітуру, що дозволяє зручно розмістити прилад у вусі і робить його цілком непомітним при носінні, при цьому дозволяючи чути звук до 15 метрів. Чудово підходить як чоловікам, так і жінкам. Слуховий апарат Ultra Sound Amplifier змусить Вас більше не думати про проблеми зі слухом і відчувати себе впевнено! А також цей сучасний завушний слуховий апарат, виконаний у эргономическом корпусі, допоможе Вам повернутися до звичної і розміреного життя.

Серед безлічі підсилювачів слуху, Ultra Sound Amplifier виділяється тим, що допомагає посилити звук до 30 разів при низькому фоновому шумі; має вбудовану батарею, яку можна заряджати; після повної зарядки батарея може витримувати до 8-10 годин роботи; прилад дуже легкий, його вага складає всього 8,5 грам, що дозволяє носити його цілий день без відчуття дискомфорту; є можливість гнучкої настройки звуку, що дозволяє Вам встановити його ідеальний рівень і почувати себе комфортно; пристрій виготовлено з високоякісного абс-пластика, що робить термін його експлуатації триваліше і екологічним.

Важливо пам'ятати, що товар не має підвищеного захисту від вологи, тому його потрібно зберігати подалі від вологих місць і прямого контакту з водою. Відмінною рисою також є простота у використанні, настроювання слухового апарату Ultra Sound Amplifier.

Для початку роботи необхідно виконати кілька нескладних дій:

1) помістіть підсилювач слуху Ultra Sound Amplifier безпосередньо на саму док-станцію;

2) підключіть живлення до док-станції, зарядіть пристрій;

3) виберіть і встановіть відповідний силіконовий вкладиш для вух, потім переведіть апарат в режим "ON", слідом встановіть гучність у відповідності з необхідними Вам дБ.

Щоб слуховий апарат Ultra Sound Amplifier зберіг заряд як можна довше, переводите пристрій в режим "OFF", коли Ви, наприклад, приймаєте душ або лягаєте спати.

Характеристики слухового апарату Ultra Sound Amplifier up to 30x:

· Матеріал: медичний пластик (ABS).

· Модель пристрою: JZ-1088F.

· Габарити: 3.8*2.1*0.9 див.

· Колір: апарату бежевий, а блоку живлення чорний.

· Посилення: 30 дБ.

· Відношення сигнал-шум: менше 28 дБ.

· Частота: 100-4000 Гц.

· Робочий струм: менше 3 мА.

· Напруга: 1.2 V.

· Спотворення: менше 6%.

· Час зарядки: 3 години до повної зарядки.

· Час роботи: 8-10 годин.

Комплект складається з

-1 слухового апарата з 1 вкладишем для вух;

-1 зарядного пристрою з EU типом розетки; 1 док-станції для зарядки пристрою;

-5 силіконових вушних вкладишів різного розміру і форми;

-1 Керівництво користувача;

-1 щіточка для очищення вушних вкладишів.