Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Машинка-трансформер на радіокеруванні Trancform

Машинка-трансформер на радіокеруванні Trancform

    Машинка-трансформер на радіокеруванні Trancform.

Ваша дитина любить фільм «Трансформери» і ви не раз разом влаштовували сімейні перегляди кінофантастики? Ваш малюк просить подарувати йому якийсь сувенір, пов'язаний з цим фільмом, щоб бути ближче до улюблених героям? Зробіть йому подарунок: від машинки-трансформера на радіокеруванні він буде в повному захваті і не розлучиться з довгоочікуваною іграшкою протягом багатьох годин.

У чому принцип роботи якісної іграшки машинки-трансформера?

Красива іграшкова машинка TRANSFORM – максимально реалістично виглядає і аж до найменших деталей копіює реальні деталі з трилера. Вона управляється за допомогою спеціального зручного пульта.

 Фірмова машинка-трансформер не тільки красиво виглядає, але і багатофункціональна на практиці. Вона здатна розвертатися на 360 градусів, досить швидко їздить. Нею можна користуватися і вдома, і на вулиці. Машина-трансформер з фільму «Трансформери» живиться за рахунок батарейок. Якщо батарейки сідають і незвичайна машинка перестає працювати – ви спокійною можете поміняти батарейки і керувати нею далі.

Чому машинку-трансформер назвали саме так? – Всі за аналогією популярного кінофільму. Під час того, як іграшковий автомобіль починає їздити – ви можете його за допомогою пульта «змусити» перетворитися на справжнього трансформера, не припиняючи руху. Ще унікальну кольорову машину можна перетворити в трансформер, наблизивши до неї руку. Така трансформація відбувається буквально за одну-дві секунди і не вимагає ручного втручання в автомобіль або його перенастроювання від вас або вашого малюка.

Радіокерований пульт зручний і простий у використанні. На ньому немає безлічі кнопок, в яких можна заплутатися. Розібратися як управляти машинкою може навіть маленька дитина без допомоги батьків та інструкції. Машинка на радіоуправлінні Transform підходить не тільки для хлопчиків, але і дівчаток, які люблять дивитися «Трансформери» незвичайні речі, в тому числі – іграшки.

Уникальность машинки-трансформера состоит еще и в том, что она развивает мышление вашего малыша, прививает интерес к развитию с самого раннего детства. Она обучает его простейшим правилам управления машин и развивает его фантазию. Внешне красивая машинка-трансформер имеет современный дизайн. Она выглядит как машина будущего в реальном времени.  Это прекрасный способ привить вкус вашему ребенку уже с самого раннего детства. В новой машине-трансформере гармонично сочетаются два цвета: черный и красный. Удобный пульт управление машины –ноу-хау также окрашен в черный и красный цвет.

Укомплектована годєрно-червона машина-трансформер в красиву напівпрозору упаковку. Її зручно переносити з собою дуже престижно дарувати. З уникальнальной машиною-трансформером будь-яка дитина буде в захваті!

Технічна характеристика дитячої машинки-трансформера:

Колір: червоний, чорний.

Ефекти: звукові, світлові, трансформується за допомогою натискання кнопки на пульті або наближення руки.

Розмір: 37 див.

Харчування: батарейки (в комплект не входять).

Комплектація: пульт управління, машинка-трансформер, напівпрозора упаковка з англомовної інструкцією.