Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Бездротовий мікрофон-караоке Bambi Q7 - Золотий

Бездротовий мікрофон-караоке Bambi Q7 - Золотий

   Безпровідний мікрофон-караоке Bambi Q7 Золотий

Ви любите співати в караоке і не уявляєте своє життя без виконання улюблених композицій? Але, для хорошого виступу не досить мати гарний голос. Багато залежить від апаратури, якою ви користуєтеся.

Красиво піднести ваш голос, підкреслити його достоїнства і згладити недоліки вокалу вам допоможе бездротовий караоке-мікрофон Bambi Q 7.

Чим відрізняється мікрофон для караоке bambiq Q 7 від інших мікрофонів?

По-перше, ви можете співати в нього, і використовувати як програвач. Ще якісний вокальний мікрофон два в одному обладнаний вбудованою панеллю для регулювання звуку. Хто, як не сам виконавець, чує яку опцію додати в мікрофон, щоб голос лився ще яскравіше й приємніше? В оптимальний караоке мікрофон Bambi q 7 вбудована панель, за допомогою якої прямо на сцені ви можете регулювати звукові опції.

По-друге, бузпроводность! Секрет успіху і сольного та колективного виступу полягає в розкутості виконавця. З технічно досконалим мікрофоном bambi Q 7 ви можете рухатися під час співу настільки активно, наскільки вам дозволяє дихання, тому що зручний мікрофон-плеєр не обов'язково підключати до мікшера з допомогою дроту.

Головні переваги Bambi Q 7:

1. Чудовий дизайн

2. Можливість використовувати мікрофон як в приміщеннях, так і на вулиці.

3. Наявність функції регулювання гучності, ехо, частот.

4. В одному пристрої поєднується мікрофон і динамік.

5. Можливість вільно рухатися і танцювати під час виконання пісні.

Окремо варто відзначити, що при використанні бездротового мікрофона, ви можете не хвилюватися, що у нього розрядиться акумулятор в самий невідповідний момент. Фірмовий мікрофон для співу готовий працювати для вас в режимі нон-стоп 6-8 годин.

Оскільки виступ на сцені в будь-якому жанрі – це завжди шоу, - без яскравого дизайну кожної декорації не обійтися.

Bambi Q 7 – не только качественный аудиовоспроизводитель, но и красивейший аксессуар. С его золотым обрамлением можно петь хоть на сцене Евровидения. Так, после каждого вечера с золотым караоке микрофоном, у вас останутся прекрасные фотографии и видеоролики на память.

Дизайн Бамби q7 – неповторим: он очень достойно идорого выглядит. Караоке-микрофон будет уместно смотретья во время исполнения как лирических композиций, так и зажигательных подвижных песен.

Этот качественный микрофон с хорошим звуком можно использовать и во время съемок клипов, и фотосессий для обложки своих музыкальных альбомов.

Также, универсальный микрофон Bambi Q7 подойдет для домашнего караоке, для работы в ресторанах и барах, для выступлений на открытом воздухе.

Потрясающий микрофон bambiq 7 удобно держать в руке, ведь вес микрофона составляет всего 470 граммов. А если вы профессиональный пользователь – с караоке микрофоном удобно будет проделывать и разные акробатические трюки, как Григорий Лепс или Виктор Павлик.

Техническая характеристика BambiQ7:

мощность: 3Wх2;

диапазон частот: от 100 Гц до 10 кГц;

максимальное звуковое давление — 115 дБ 1KHz;

Размер: длинна - 25 см, ширина – 7, 3 см, диаметр – 3 см.

Колір: золотий\білий

Вага: 470 г

Матеріал: метал

Ємність батареї: 2600 маг, час роботи акумулятора: від 6 до 8 годин

регулювання: Treble, Bass, Treble, Music, Echo

Комплектація: мікрофон\динамік + два кабелі на microUSBи 3,5 мм джек, пакувальна коробка, інструкція.