Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Тонометр на зап'ястя UKC Blood Pressure Monitor

Тонометр на зап'ястя UKC Blood Pressure Monitor

    Тонометр на зап'ястя UKC Blood Pressure Monitor

Майже в кожній сім'ї є генетичні захворювання, які передаються від покоління до покоління. Найбільш поширеним з них є гіпертонічна хвороба. Люди, у яких діагностували це захворювання, знають, як важливо стежити за своїм тиском на протязі всього дня. Але використовувати стандартний тонометр не кожному під силу, особливо людям, які не мають відношення до медицини. До того ж потрібно йти в ногу з часом! Тому пропонуємо вашій увазі нашу сучасну розробку - автономний тонометр на зап'ясті UKC Blood Pressure Monitor.

Тонометр дуже простий в експлуатації, особливо це актуально для людей старшого віку. Використовуючи цей тонометр вони зможуть без чиєїсь допомоги в будь-який момент, що б завжди бути на чеку.

Який принцип роботи тонометра?

· Вимірювач тиску працює автономно від батарейок.

· Що б почати вимірювати тиск і частоту серцевих скорочень, достатньо лише закріпити манжетку на зап'ясті і натиснути пуск на моніторі (велика сіра кнопка збоку).

· За лічені секунди на екрані буде виведено результат, а спеціальні датчики можуть зафіксувати навіть аритмію!

Тонометр на зап'ястя UKC Blood Pressure Monitor оснащений дуже корисною функцією – він здатний запам'ятовувати дані останніх 60 вимірювань, а також дату і час. Дана функція дозволяє стежити за тиском в динаміці, що дуже корисно для ефективного лікування і постійного моніторингу.

Вимірювач тиску UKC Blood Pressure Monitor являє собою коробку, виконану з високоміцного безпечного пластику, а також манжету, яка надувається при нагнітанні повітря і таким чином кріпиться на вашому зап'ясті.

На поверхні пластмасової коробочки знаходиться дисплей, на якому фіксуються систолічний та діастолічний тиск, а так само частота серцевих скорочень. Крім цього, на екрані є датчики аритмії і заряду батарей, що дуже зручно.

Головною перевагою тонометра UKC Blood Pressure Monitor є його повна автономність і легкість у використанні.

Щасливі власники тонометра на зап'ясті UKC Blood Pressure Monitor зможуть контролювати показники тиску і частоти серцевих скорочень, щоб попередити розвиток таких захворювань, як інфаркт міокарда, інсульт, гіпертонічна хвороба. Тонометр стане знахідкою для людей старшого віку, які не завжди можуть звернутися за допомогою до сусідів або в лікарню.

Характеристики тонометра UKC Blood Pressure Monitor:

· Градація ВООЗ;

· Харчування: 2 батарейки типу ААА;

· Матеріал товару: міцний пластик;

· Дисплей: рідкокристалічний;

· Довжина манжети: 13,5*19,5 см;

· 90 осередків вбудованої пам'яті;

· Автоматичне виключення;

· Колір: білий;

· Датчики аритмії і заряду батарей;

· Можливість встановити дату і час.

Комплектація:

1. Тонометр в пластиковому футлярі,

2. Інструкція (англійською мовою),

3. Картонна упаковка.

 

Тонометр UKC Blood Pressure Monitor дуже компактний і легкий, його можна брати з собою куди завгодно і безперервно стежити за артеріальним тиском. Це відмінна альтернатива стандартним побутовим тонометрів.

Blood Pressure Monitor зроблений компанією, яка знається на своїй справі і вже багато років випускає подібну техніку. Тому ми гарантуємо якість тонометра та його справність.