Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Чоловічий тример Gemei 3106 - 2 в 1

Чоловічий тример Gemei 3106 - 2 в 1

Чоловічий тример Gemei 3106 - 2 в 1

Індустрія косметологічних інструментів розвивається не тільки в жіночому напрямку, але і в чоловічому напрямку. І ще не відомо в якому з них вона досягла успіху більше. Зараз поговоримо про інструменти для перукарських дій. Сьогодні на ринку технологічних приладів Ви можете знайти абсолютно різноманітні електричні бритви, ножиці та інші знаряддя для видалення небажаного волосся або ж моделювання Вашої наявної рослинності на обличчі. Але чим далі, тим менш популярними стають бритви, що найбільш шкодять шкірі обличчя.

Серед переліку новинок в перукарнях інструментах і напевно чули про такий пристрій, як тример. Це інструмент, що дозволяє видаляти небажаний волосяний покрив або ж робити акуратну окантовку потилиці або скронь, або бороди/усов.

Якщо коли-то жінкам подобалася зайва рослинність в вухах, носі і загалом на обличчі приваблювала до себе, то в наш час особливо стало популярно чоловікам мати охайний вигляд бороди/усов на обличчі і шевелюрою на голові. Для цього йому необхідно ретельно стежити за собою, а що б зробити цей процес максимально комфортним, безпечним і швидким більшість чоловіків набуває ці самі тримери. Ми пропонуємо Вам саму зручну, безпечну і якісну модель тримера Gemei 3106 2 в 1.

Що з себе являє тример Gemei 3106 2 в 1? Чому 2 в 1?

 А тому що має дві насадки. Перша: на, зручну для тримання основу, насадка кріпиться закруглена, нагадує конус. Саме вона усуває волосся у носі та вухах. Також їй можна зробити акуратну форму бровам.

Ніс і вуха дуже чутливі зони нашого обличчя та голови, тому до них потрібен особливий підхід, наприклад, ощадливий як тріммера. Леза, якого легко обертаються і зрізають волосся, завдяки якісно продуманій конструкції, не зачіпають шкіру.

Основними перевагами тримера Gemei 3106 є:

· Компактність і транспортабельність.

· Легкість і простота в експлуатації, у тому числі й очищення.

· Якісні і нержавіючі леза.

· Вбудований акумулятор, що перезаряджається.

· Після використання у Вас не з'явитися подразнення.

· Зарядка протягом 8 годин забезпечує не більше 45 хвилин режиму роботи без проводу.

· Модний обтічний ергономічний дизайн.

· Перемикач риѕһ -типу з індикатором роботи – червоною лампочкою.

· Використання повністю сухе.

· Для конусної насадки є ковпачок, що б насадка не піддалася механічних пошкоджень.

Що входить в комплект? Основа тримера Gemei 3106 з двома насадками (для окантовки і для видалення рослинності у вухах і носі), щітка для очищення насадок і мережевий кабель для підзарядки 220 В.

Дуже важливо!

Не допускати зіткнень тримера з водою, наприклад, в душі чи у ванній. Очищати насадки потрібно тільки після того, як Ви від'єднайте їх від корпусу, в якому є сам акумулятор.

Насправді, тример є одним з приладів для чоловіків зі списку must-have. Так як він дуже практичний і безпечний. Тому візьміть собі на замітку його як чудову ідею для подарунка татові, брату, хлопцю або другу. Ціна у нього дуже оптимальна, відповідає якості і тривалого рядок служби