Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Масажно - магнітний обруч Хула-Хуп Hoop Double Grace Magnetic

Масажно - магнітний обруч Хула-Хуп Hoop Double Grace Magnetic

Антицелюлітний масажні, в апро - магнитний обруч Хула-Хуп Hoop Double Grace Magnetic

Дуже багато дівчат і жінок бажають мати стрункий, плоский і рельєфний животик з тонкою талією. Але саме це зона людського тіла за допомогою спорту прибирається за більш довгий і важкий період часу. Багато, що б тримати прес і талію у формі, роблять вправи на м'язи преса в різних варіаціях і в процесі їх виконання досить сильно втомлюються. Також до цих вправа посилаються люди з низькою фізичною підготовкою, і тоді вправи шкодять здоров'ю більше ніж приносять ефект.

Але лише деякі жінки вдаються до інших більш класичним і стандартних вправ, які часто приносять колосальний ефект. Зараз ми будемо говорити про вправах з магнітним обручем для тіла Hoop Double Grace Magnetic. Він відрізняється від звичайних алюмінієвих або пластикових обручів, адже це масажний обруч з антицелюлітним ефектом.

Характеристики та переваги масажного обруча Хула-Хуп:

· Складаний хула-хуп транспортабельний і займає мало місця завдяки розбірної конструкції з 8 однакових частин. Це дуги з міцного пластику, з обох кінців дуг є спеціальні кріплення до інших дуг. І відповідно, про послідовне з'єднання Ви отримаєте велике коло.

· З внутрішньої сторони кожної дуги подібно шаховому порядку розміщені 8 опуклих куль з магнітами. Вони виконані з якісного поліуретану, що пом'якшує контакт з шкірою захищаючи її від синців.

· Цей антицелюлітний обруч з магнітними кульками відрізняється тим, що в кожній кульці є магніт, що збільшує ефективність вправ. Між собою вони створюють електро напругу і сприяють створенню аніонів в крові. Тому у вашому організмі підвищується імунітет, швидше протікають біохімічні реакції, нервова система заспокоюється, вміст цукру і згортка крові приходить в норму.

Параметри магнітного обруча Hoop Double Grace Magnetic:

· Обруч з магнітними кульками важить 1.35 кілограма.

· Кільце діаметром 1.02 м

· Всього 8 дуг і 64 кульки.

· 4 дуги рожевого кольору, 4 фіолетового кольору.

Під час вправ з хула-хуп Грейс Магнетик Ви покращуєте своє здоров'я і фігуру буквально за пару хвилин, так як у Вас:

· Серцебиття стає частіше і зміцнюють серце і судини;

· Ви дихаєте частіше і клітин доступно більше кисню;

· Йде зайва рідина і жир згоряє;

· Зміцнюються м'язи спини та хребет, стає рівніше постава; також задіяні м'язи живота, сідниць, литок, стегон, тіло підтягується в цілому;

· Тренується також вестибулярний апарат.

· Але самий головний ефект від використання обруча – це струнка талія за короткий період часу.

Для більш швидкого і кращого ефекту займатися в обручі потрібно в облагающей спортивному одязі. Щоб не з'являлися синці, можна одягнути спортивний пояс. Навантаження краще розподіляти рівномірно та поступово від 5 хвилин до 20 хвилин 2-3 рази на день. Починати заняття зі спортивним обручемрекомендується раніше, ніж через 30 хвилин після їжі.

Важливо! Не можна робити вправи з хулахуп вагітним жінкам, літнім людям і також людям, що мають травми спини або живота.

Чому варто придбати Hoop Double Grace Magnetic? Він відмінно підходить для тренувань будинку, не вимагає багато вільного простору. Для початку тренування з обручем не вимагається високий рівень спортивної підготовки. Під час вправи з обручем можна подивитися улюблений серіал або фільм.

Комплектація магнітного обруч Хула-Хуп: 8 дуг з магнітними кульками в картонній коробці від виробника.