Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Автомобільний бездротової динамік Bluetooth Hands Free kit (multipoint speakerphone) BT860 (спікерфон)

Автомобільний бездротової динамік Bluetooth Hands Free kit (multipoint speakerphone) BT860 (спікерфон)

Автомобільний бездротової динамік Bluetooth Hands Free kit (multipoint speakerphone) BT860 (спікерфон).

У 21 столітті ми завжди повинні бути на зв'язку і мати можливість швидко відповісти на вхідний дзвінок. Часто такі дзвінки застають нас не вчасно – в процесі водіння. І тут вже виникає дилема: відповісти на нього і ризикнути отримати штраф, або пропустити дзвінок, і тим самим втратити якусь важливу інформацію.

Не саме зручне так само шукати телефон і відповідати на дзвінок через гучномовець – адже ви їдете по жвавій трасі, а відволікатися вкрай небезпечно. На виручку прийде Пристрій гучного зв'язку (multipoint speakerphone) BT-860.

Подсоедините гаджет к своему мобильному телефону через Bluetooth, и пользуйтесь им без подзарядки около недели (или до 20 часов в режиме разговора). К тому же, вы можете подключить не один, а два смартфона к данному Устройству для громкой связи, чтобы всегда иметь возможность быстро ответить.

Почему это устройство нужно? Да потому что оно универсально. Вам не нужно запариваться над тем, совместимо оно с вашим авто или смартфоном. Достаточно один раз настроить его и прицепить в удобное место в салоне. Зарядка устройства multipoint speakerphone (спикерфон) происходит на протяжении 2-3 часов от прикуривателя авто либо от компьютера через USB порт.

Куда его прицепить? В комплекте с устройством идет крепление для солнцезащитного козырька, благодаря чему вы можете разместить Bluetooth Hands Free kit (ВТ860) прямо над головой.

Приобретите беспроводной динамик ВТ860, и сделайте жизнь проще.

Технічні характеристики гучномовця ВТ860 :

Версія Блютуз: 3.0, клас 2, дальність дії 10 м

Потужність динаміка: 2 Вт

Наявність луна - і шумозаглушення: так

Підтримка двох телефонів одночасно: так

Живлення: вбудований акумулятор із зарядкою через USB шнур або від прикурювача

Габарити: 150 Х 50 Х 14 мм

Вага: 150 г

Ціна - 280 грн