Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Лампа для сушіння лаку SUN Mini UVLED Nail Lamp

Лампа для сушіння лаку SUN Mini UVLED Nail Lamp

Лампа для сушіння лаку SUN Mini UVLED Nail Lamp

UV\LED лампа для манікюру – це маленьке, компактне пристосування для сушіння і прискорення затвердіння лаку. Використовуючи LED і UV (ультрафіолетового) випромінювання, манікюрна лампа допоможе з полімеризацією гель-лаків/шеллаков, інших покриттів, що мають в основі гель (біогель наприклад), а так само впорається c нарощуванням нігтів.

Ультрафіолетова лампа SUNmini незамінна завдяки своїм невеликим габаритам і вазі: вона буквально поміститься в кишеню куртки або джинсів. Розмір лампи для сушіння становить 131* 67 * 19 мм, а вага – всього 57 грам! Просто закиньте лампу для сушіння лаку в свою сумочку і вирушайте у справах.

Не залежно від того, професіонал ви або займаєтеся манікюром в домашніх умовах для себе – ця мила й компактна річ не залишить байдужим нікого. Складна міні лампа для манікюру SUN mini має 6 світлодіодними лампочками при довжині хвиль 365 + 405 нМ, має кілька таймерів для роботи (45 і 60 сек), а так само володіє чудовим простим дизайном.

Лампа для сушіння SUN Mini UVLED Nail Lamp зручна за рахунок невеликих розмірів і ніжок-підставок, які при необхідності можна скласти, роблячи Nail Lamp ще зручніше. Таким чином ви можете заховати її в будь-якому зручному для вас місці, не турбуючись, що вона займе занадто багато простору. Так само ви зможете висушувати лак як по черзі на кожному пальці, так і поклавши під світло лампи 4 пальця відразу.

Не втрачайте час та кошти на салони, зробіть ідеальний манікюр своїми руками будинку. Ви не тільки отримаєте саме той результат, про який мріяли, але витратите на це мінімум часу і сил. Реалізуйте свої бажання з допомогою Лампи для сушіння лаку SUN Mini UVLED Nail Lamp.

Технічні характеристики:

Потужність: 6 Вт

Довжина хвилі: 365 + 405 нМ

Підходить Тип: УФ-гель/LED гель/накладні нігті/ покриття на основі гелю

Ресурс роботи: до 5 000 годин

Розмір: 131х67х19 мм

Вага: 56,5 р

ЦІНА - 180 грн.