Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Форми для варіння яєць "Ледащо"

Форми для варіння яєць "Ледащо"

 

Спеціальна форма для варіння яєць Eggies "Ледащо"

Придумали варити яйця без шкаралупи американці. І цю ідею з радістю підхопили господині всього світу! Адже очистити велику кількість сирих яєць набагато швидше і зручніше, ніж така ж кількість зварених! Використовуйте контейнери для варіння яєць ЛЕДАЩО, і вам не доведеться чекати, коли зварені яйця охолонуть, і їх можна буде очищати для приготування салатів або закусок!

   Форма Eggies для варіння яєць без шкаралупи виконує роль шкаралупи під час варіння яєць, а після приготування яйця легко виймаються з форми. Нижня частина яйця виходить плоскою, тому яйця, зварені в контейнерах найлегше наповнювати і зручніше їсти. Використовуйте формочки Eggies і варіть яйця, як Ви до цього звикли – 3-4 хвилини для того, щоб отримати яйця, зварені некруто, і до 10 хвилин – для яєць круто.

   Як правильно користуватися контейнерами для варіння яєць ЛЕДАЩО?

Ви розбиваєте сире яйце і виливаєте його вміст у контейнер. Контейнер з сирим яйцем кладете в окріп і варіть до готовності. При цьому ви можете вибрати готовність яйця по своєму смаку: некруто, круто або в «мішечок»! Ви можете навіть видалити з яйця ще до варіння жовток або білок! Ви можете заздалегідь посолити яйце і додати туди по своєму смаку спеції! Після варіння готове яйце легко виймається з контейнера! Ваш сніданок або інгредієнт для приготування салату готовий!

Додаткові можливості форми для варіння яєць Eggies?

    Контейнеры можно использовать не только для варки яиц! Их можно использовать для приготовления порционного заливного из мяса или из рыбы, для приготовления фруктовых желе. В контейнерах удобно хранить сваренные яйца, если вы не хотите использовать их сразу! В наборе находится 6 контейнеров для варки яиц и отделитель желтка от белка! В инструкции вы найдете полезную информацию о необходимом времени варки яиц всмятку, вкрутую или в «мешочек». Это будет отличный оригинальный подарок для любой хозяйки! Кто не мечтает сократить время приготовления яиц и всего блюда в целом? А этот аксессуар как раз и позволяет сделать процесс подготовки яиц для блюд более простым и быстрым!

     Вашим детям и Вашей семье обязательно понравятся Eggies! Эти уникальные формочки, которые помогут быстро приготовить яйца. Пока Вы освобождаете от скорлупы одно яйцо, с Eggies Вы получаете 6 идеально сваренных яиц уже без скорлупы, и всего за 30 секунд!

 Формочку  для варки яиц Вы можете приобрести уже сейчас в нашем интернет-магазине по самой выгодной цене!

    Контейнеры выполнены из пищевого пластика, полностью безопасного для вашего здоровья. Пользоваться контейнерами ЛЕНТЯЙКА очень просто и по-настоящему удобно! К тому же для хранения они не требуют много места! А большое количество контейнеров в наборе подходит для приготовления сразу шести очищенных яиц!

      Настоящая находка для любой хозяйки –  контейнеры для варки яиц ЛЕНТЯЙКА! Все что нужно – разбить яйцо, сварить его и вынуть из формы!

                                                           Комплектация формы для варки яиц Eggies:

1) 6 контейнерів для варіння яєць; 2) інструкція російською мовою; 3) ложка для відділення білки від жовтка.

Ціна: 75 грн.