Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Ручна машинка для подрібнення томатів Tomato Juicer

Ручна машинка для подрібнення томатів Tomato Juicer

Подрібнювач томатів Tomato Juicer

      Ручна машинка для подрібнення томатів, соковитих фруктів і ягід - використовується для перетирання великої кількості томатів, а також різних овочів і фруктів, для приготування смачних соків, різноманітних соусів, домашнього кетчупу, ягідних десертів і багатьох інших страв...

Щоб приготувати вищевказані смаколики, необхідно лише помістити потрібну Вам сировину в контейнер і зробити кілька прокрутів ручкою! Легко, швидко ефективно, смачно і дуже корисно!

     Машинка ручна для подрібнення м'яких фруктів, овочів і ягід Tomato Juicer - компактний, не займає багато місця на кухні. Виготовлена з міцного високоякісного пластику. Мити її не складно, завдяки компактним розмірам і збалансованому дизайну її легко розібрати на складові частини, а потім точно також легко і швидко зібрати.

Якщо Ви любите частенько порадувати своїх близьких - домашньою випічкою, то машинка Tomato Juicerстане в нагоді Вам для приготування фруктових наповнювачів для випічки. Якщо Ваша слабкість – соуси, машинка і в цьому випадку доведеться дуже до речі. З її допомогою буде набагато легше подрібнювати овочі (у тому числі помідори) для їх приготування.

Головною перевагою соковижималки для помідорів Tomato Juicer є те, що вона створена спеціально для соковитих овочів і фруктів, тому сік, який ми отримуємо в процесі перетирання, потрапляє безпосередньо в потрібну ємність, не капаючи при цьому на стіл, на підлогу і не забризкуючи все довкола.

Подрібнювач томатів Tomato Juicer - послужить Вам як корисний помічник на кухні, а також може стати незамінним подарунком для кожної господині!!!!

Ціна: 150 грн.