Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Пристосування для вирощування культур «ПЛАНТАЦІЯ»

Пристосування для вирощування культур «ПЛАНТАЦІЯ»

Пристосування для вирощування культур «ПЛАНТАЦІЯ»

У "Плантації" можна вирощувати томати огірки перець, цукіні і зелень. Конструкція прекрасно розміщується в теплиці, на балконі, веранди, тераси і просто біля ганку, а підвішувати його можна на будь-яку висоту.
Виходить, що цим методом отримати нові томати досить просто: не треба копати і рихлити землю, гнути спину, проводити прополку, а лише посадити, полити і підвісити. І звичайно така технологія це хороший привід покликати до себе рідних і знайомих!

В тубу невеликого розміру досить помістити звичайну землю для горшкових культур, висадити в неї саджанець, підвісити на балконі, і через деякий час збирати врожай. Рослина в «Плантації»розвивається в перевернутому стані, тому при кожному поливі і підживлення всі поживні речовини надходять безпосередньо в кореневу систему. Завдяки такому способу вирощування, саджанець знаходиться в сприятливих умов для повноцінного росту.

    Революційна новинка ! Усе живе росте знизу вгору і раптом, нам пропонують спробувати отримати урожайні томати, огірки, кабачки та інші овочі інакше – посадивши рослина корінням вгору.

    Процедура посадки томатів неймовірно проста – помістіть саджанець у спеціальний отвір, засипати грунт, полити і підвісити всі споруда вгору корінням вниз паростками. В пристосуванні для вирощування культур, рослина краще прогріваються сонце коріння, які швидше набирають чинності. А оскільки зростання відбувається зверху вниз - вода і поживні речовини потрапляють безпосередньо від кореня до плодів, що дозволяє отримувати до 15 кілограмів добірних соковитих томатів з одного саджанця.

    Плантація також чудово підійде для вирощування соковитих огірків, перцю, цукіні і зелені.

    Его можно подвесить на любую высоту – на крыльцо, выступ, столб, балкон. Ваши родственники и друзья будут поражены размерами выращенных вами помидоров. А от вас требуется только посадить, подвесить и полить!

     Так зачем копать, пропалывать и гнуть спину, когда можно получить вкусные сочные домашние помидоры без лишних усилий – с помощью приспособления для выращивания овощей сверху вниз. Созреют овощи вПриспособлении для выращивания культур «ПЛАНТАЦИЯ» примерно на 4 недели раньше, чем аналогичная рассада, посаженная в грунт.

Примечания:

Приспособление не нуждается в предварительной сборке!

Поміщати пристосування для вирощування культур необхідно на міцній дерев'яній поверхні, закріплюючи його за допомогою дрилі і шурупа.

Технічні характеристики Пристосування для вирощування культур «ПЛАНТАЦІЯ»:

  • Матеріал: ПВХ, метал.
  • Колір: зелений.
  • Висота: 38 см
  • Діаметр: 22 див.
  • Вага: 300г

Плантація позбавляє від проблем з цвіллю, бактеріями і гусеницями. Тепер ніщо не завадить вам насолоджуватися свіжими домашніми помідорами в салатах і соусах протягом УСЬОГО сезону.

Ціна: 100 грн.