Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Повідець Comfy Control Harness

Повідець Comfy Control Harness

  Повідець Comfy Control Harness

Comfy Control Harness новий ультрасучасним гуманним повідцем, який дуже легкий, зручний і дуже просто регулюється. Його спеціальна конструкція надає максимальний комфорт і безпека кожен раз, коли ви йдете з Вашої собакою на прогулянку.

Якщо Ви хоч раз выгуляете свого улюбленого домашнього вихованця собаку на повідку Comfy Control Harness, і Ви відразу зрозумієте, що вона більше не захоче йти гуляти зі старим повідцем!

  Повідець-шлея Comfy Control Harness призначений для переміщення тиск від шиї собаки на плечі і спину. Це не буде заважати диханню вашої собаки. Він ідеально підходить для всіх собак, особливо для собак з короткими мордами або з проблемами з диханням.

                                Головні переваги повідця-нашийника Comfy Control Harness:

1) Відповідні 5 "повідку включено;

2) Холодний потік повітря;

3) Сильні м'якою сіткою;

4) Регульований;

5) Немає удушия.

Повідець-шлея Comfy Control Harness - регулюється дуже легко, Ви зможете регулювати повідець так як Вам потрібно. Підійде собакам з різними розмірами грудної клітини. Собакам з об'ємом грудної клітки 39 см – 48 см; 49,5 см – 55,5 см можна не сумніваючись купувати повідець.

Дуже важливо, що з повідцем Comfy Control Harness, якщо Ваша собака вырвится і побіжить вперед і тим самим, не зашкодить себе і буде почувати себе абсолютно комфортно. Саме з Comfy Control Harness Ваша собака буде почувати себе вільно і комфортно під час чергової прогулянки!

Відрядний нашийник, який тулиться до грудей собаки, не затримує повітря і дозволяє тілу тварини «дихати».. Крім того, завдяки оригінальному пошиття повідець-шлея виглядає акуратно і стильно.

     Comfy Control Harness створений з якісного і надійного, міцного матеріалу, який пропускає повітря. Яким би активним і енергійним не був Вам домашній улюбленець – з Comfy Control Harness він не буде потіти і перегріватися.

Ціна: 70 грн