Кошик
647 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Апарат для приготування попкорну

Апарат для приготування попкорну

Ретро машинка для приготування Попкорну

 

Приготувати попкорн в домашніх умовах тепер не проблема, якщо купити апарат для приготування попкорну Попкорница Ретро!

Поп-корн невід'ємна частина будь-якого кінотеатру, ні один похід в кіно не обходиться без придбання цього продукту з кукурудзи. Часто хочеться влаштувати перегляд кіно будинку і для повноцінного задоволення не вистачає саме цього традиційного продукту. Тепер у Вас є можливість приготувати попкорн в домашніх умовах за допомогою попкорницы Ретро.

Апарат для приготування попкорну "Ретро" виконаний в американському стилі у вигляді візка на коліщатках з прозорим верхом. Дуже стильний пристрій стане прикрасою будь-якої кухні, порадує Ваших гостей і близьких.

Сам процес приготування попкорна в попкорнице "Ретро" дуже простий, з ним впорається навіть непідготовлена людина. Все, що Вам знадобиться для приготування попкорну з попкорницей Ретро це кукурудза і кілька хвилин терпіння, поки продукт приготується і опиниться у Вашій тарілці!

Просто засипте зерна кукурудзи через отвір вгорі пристрій та увімкніть його. Через нетривалий час готовий продукт почне сипатися з вихідного лотка, Вам достатньо підставити тарілку і збирати його. Попкорница "Ретро" дозволяє готувати попкорн за різними рецептами. Ви можете зробити як солений, так і солодкий і навіть карамельний попкорн!

Готується попкорн під впливом гарячого повітря, тобто рослинна олія Вам не знадобитися. Машинка Ретро проста у використанні, а також її легко очистити після приготування попкорну.

   Машинка для приготування попкорну - може виступити в ролі як цікавий і відмінний подарунок як для дорослого, так і для дитини. Затишним сімейним ввечері можна виготовити величезну тарілку смачного і хрусткого попкорну і подивитися улюблений фільм.

    Имея под рукой Ретро Тележку, которая умеет изготавливать горячий попкорн, Вы всегда будете готовы к приему гостей. Вы сможете легко удивить друзей и знакомых, угостив их попкорном из Попкорницы"Ретро".  Аппарат выполнен в американском стиле, красивая красная тележка на колесах с застекленной кабинкой. Крышка аппарата для приготовления попкорна снимается и превращается в удобную и стильную тарелку для попкорна.

 

                                       Технические характеристики аппарата для приготовления попкорна :

 

1) Время приготовления: 2-3 минуты на 1 порцию;

2) Резмер попкорницы - 260х410х210мм;

3) Макс обсяг приготування 3-4літра;

4) Колір корпусу - червоний;

5) Вага - 2,4 кг.

Виробник залишає за собою право на зміни дрібних деталей, основного корпусу і упаковки. При цьому стиль і колір попкорницы зберігаються незмінними.

Ціна: 400 грн