Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Масажер для поліпшення форми грудей Pangao Breast Enhancer FB-9403B

Масажер для поліпшення форми грудей Pangao Breast Enhancer FB-9403B

    Стимулятор для поліпшення форми грудей Pangao Breast Enhancer FB-9403B

Кожна жінка мріє про красивих грудей, предмет любові і захоплення чоловіків. Завдяки новітньому і унікальному миостимулятору грудей у Вас з'явилася можливість швидко знайти ідеальну груди без болючою, складною і дорогою хірургічної операції!!!

      Масажер для грудей Pangao Breast Enhancer FB-9403B - професіонали спеціально розробили для того, щоб позбавити сучасних жінок від комплексу "маленькі груди"!

Більшість чоловіків звертають увагу на фігуру і красиву груди, що штовхає багатьох жінок на фривольні, дорогі і часто небезпечні рішення збільшити груди будь-яким способом, часто вдаючись навіть до хірургічного втручання!

Але косметична хірургія є небезпечним способом досягнення бажаних розмірів грудей. Існує дуже високий ризик зараження, крім того з імплантантами можуть бути проблеми, не кажучи вже про вартість. Перш ніж звернутися до косметичної хірургії, то ми рекомендуємо вам спробувати природне поліпшення форми грудей.

 Масажер для грудей PANGAO BREAST ENHANCER – Покращує форму жіночих грудей і збільшує її!!! Прилад PANGAO BREAST ENHANCER, стимулює жіночу груди за допомогою вібруючих куль. Таким чином, жіноча груди набуває кращу, округлу форму і буде виглядати більше і привабливіше!!!

Масажер для збільшення грудей Pangao Breast Enhancer FB-9403B стимулює жіночу груди, покращує кровообіг, активує оновлення клітин і вироблення гормонів шляхом фізичного масажу потужними вібруючими масажними елементами.

Пристрій для збільшення грудей Pangao - эффектиность масажу відбувається за рахунок використовуваних низькочастотних модулюючих потоків і потужних вібруючих масажних елементів для стимуляції грудей.

Масажер для грудей BREAST ENHANCER НЕ рекомендується використовувати при:

- гіпертонії та інших захворювань пов'язаних з серцем;

- вагітності та годуванні груддю;

- ракові захворювання пухлини;

- наявності шкірних захворювань.

Пристрій для збільшення грудей Pangao ефективно покращує стан грудей, очищає залози, усуває застій крові і ефективно попереджає захворювання грудей і її відвисання, також сприяючи видаленню жирових відкладень і формування красивої фігури. Часте використання сприяє здоровому сну, підвищення імунітету і поліпшення внутрішньої секреції.

Технічні характерисики пристрої для поліпшення форми грудей Pangao Breast Enhancer FB-9403B:

1) Міні комп'ютер для управління масажером; 2) Потужність: 2W; 3) Напруга: 3V.

Ціна: 230 грн