Кошик
619 відгуків
Интернет-магазин «Росет»
+38098-476-49-00
+38050-710-00-22
+38063-710-09-09

Полиця для взуття Amazing shoe rack на 30 пар

Полиця для взуття Amazing shoe rack на 30 пар

Стійка для зберігання взуття Amazing shoe rack на 30 пар

Для зручного зберігання численних пар взуття в будинку просто необхідна окрема полиця для взуття, щоб все акуратненько розставити по своїх місцях, щоб Ваше взуття завжди красиво стояла на своєму місці, представляємо Вашій увазі відмінне рішення - полиця для зберігання взуття Amazing shoe rack на 30 пар!

Тепер Ви можете забути про проблему розміщення взуття в передпокої.( немає місця, куди поставити свої нові туфлі...?). Тепер, Ви зможете в будь-який момент знайти свої улюблені туфлі на їх місці на компактній стійки для зберігання взуття Amazing shoe rack.

Поличка для взуття Amazing shoe rack - допоможе Вам легко розподілити взуття до 30 пар, тобто кожен член сім'ї буде задоволений, що його взуття акуратненько стоїть на своєму місці . І Ви забудете про безлад в передпокої, тепер Ваша взуття не буде розкидана де-попало, а місце в шафах і на шафах вмить звільниться від різних коробок з-під взуття. Крім того, стійка для взуття Amazing shoe rack виконана у відповідності з критеріями сучасного дизайну, тому відмінно впишеться у Ваш інтер'єр!

Полиця для взуття Amazing Shoe - допоможе вирішити Вам постійну проблему із зберіганням взуття в будинку і подарує Вам комфорт від правильного розподілу простору у Вашому житло!!!

                                                    Головні характеристики підставки під взуття:

1. Можна розмістити на ній до 30 пар взуття;

2. Якісно виконана;

3. Компактна, легка і зручна у переміщенні;

4. Десяти рівнева система;

5. Призначається практично для будь-якого взуття ( крім важкої взуття, наприклад високі чоботи, важкі будівельні черевики);

6. Швидко і легко збирається і розбирається;

7. Труби металеві, пластикові роз'єми і компоненти міцно складені ;

8. Трубки створені з металу;

9. Корпус створений з пластмаси.

10. Габарити (Д х Ш х В) 51 см х 24 х 140 див.

     Підставка під взуття Amazing shoe rack на 30 пар - Ви безперечно оцініть її незамінність і корисність, з її допомогою Ваше взуття буде акуратно стояти в одному місці, що не може не радувати!

Ціна: 200 грн